תושבת הקריות (30) הגישה בקשה לצו למניעת הטרדה מאיימת בבית משפט השלום בקריות נגד בת זוגה לשעבר, בטענה שהיא מאיימת לפגוע בה וברכושה, ולא מאפשרת לה לראות את הכלב המשותף. "היא מאיימת עלי שתשב עלי מאסר עולם", כתבה בבקשה. לבת הזוג היו טענות דומות כלפיה.
1 צפייה בגלריה
צילום המחשה: shutterstock)
צילום המחשה: shutterstock)
הטרדות ואיומים
(צילום המחשה: shutterstock)
המבקשת כתבה כי לאחר הפרידה, היא עזבה את הבית המשותף ועברה למקום אחר, אולם נאלצת לפקוד את ביתה, מאחר שהעסק שלה נמצא במקום. לטענתה, בת הזוג שנותרה להתגורר בדירה, מאיימת כי תפגע בה. בעקבות זאת הגישה תלונה במשטרה.
"בזמן האחרון, עקב לחץ נפשי, הייתי חולה ומאושפזת", כתבה. עוד טענה המבקשת, כי בת הזוג לוקחת את הכלב המשותף, אותו אימצו יחד, ונעלמת למספר ימים. לפיכך ביקשה הסדרי ראייה לכלב, במסגרת צו ההרחקה.
קראו עוד >>
מאידך, בת הזוג העלתה טענות דומות כלפיה. בתגובה לבית המשפט כתבה כי היא ובת זוגה היו נשואות וחוו משבר בחיי הנישואים בעקבות בגידה של המבקשת. לדבריה, היא עוברת מסכת של הטרדות ואיומים מצד המתלוננת, שאף אמרה לה שתשחט אותה.
לדבריה, היא לוקחת את הרכוש הביתי וכן את הכלב המשותף, ללא הסכמתה. "היא מחפשת כל דרך אפשרית להטריד אותי. כל היום אני עסוקה בפחדים לפגוש אותה, וממש חוששת לחיי". דיון בבקשה צפוי להתקיים בשבועות הקרובים.