אישה שישבה בתחנת אוטובוס בקרית מוצקין נשדדה. החשוד חטף את התיק מידה ופצע אותה, והיא נזקקה לטיפול רפואי ולתפרים. המשטרה עצרה תושב נשר (34), בחשד לביצוע המעשה, אך לטענתו, הוא זה שעזר לה ולא שדד אותה.
2 צפייה בגלריה
חשוד בשוד
חשוד בשוד
מעצרו של החשוד הוארך בשלושה ימים
(צילום: shutterstock)
חטיפת התיק אירעה ביום ראשון האחרון בשעה 17:30. זמן קצר לאחר מכן עצרה המשטרה את החשוד, וביקשה להאריך את מעצרו בשמונה ימים. "עלה החשד נגדו כי ביצע שוד מהמתלוננת, ביחד עם אחר. שם נגנב התיק של המתלוננת ונגרמה פציעתה", טען נציג המשטרה, רס"מ עלאא עליאן, בבית משפט השלום בקריות. "יש לו עבר בגין עבירות רכוש וגם הוא על תנאי בגין עבירות רכוש".
קראו עוד >>
אלא שלטענת החשוד, לא רק שלא הוא שדד אותה, הוא ניסה לעזור לה בזמן שאחר שדד אותה. כמו כן, טען כי הוא ניסה להתחיל איתה ונתן לה את מספר הטלפון שלו.
סניגורו, עו"ד יעד נוה: "זו הפעם הראשונה שהחשוד עושה משהו טוב, וגם אז נעצר. הוא ישב עם מישהי בתחנת האוטובוס, מסר לה מספר פלאפון שלו כשהוא מתכוון להתחיל איתה. האירוע מתגלגל לזה שמישהו לוקח, החשוד מנסה לעצור את האדם האחר.
2 צפייה בגלריה
עו"ד יעד נוה
עו"ד יעד נוה
עו"ד יעד נוה
(צילום: שחר גל)
"המתלוננת החלה לבכות ולצרוח ואמרה 'אתה היית שותף שלו', מלחיצה אותו ומתקשרת למשטרה. הוא שיתף פעולה עם המשטרה, מסר גרסה מלאה שלא נבדקה עד עתה".
השופט בן ציון ברגר האריך את מעצרו של החשוד בשלושה ימים, בהסכמת הצדדים.
פורסם לראשונה: 14:00, 12.10.21