עיריית קרית ים סגרה את הסקייטפארק במרכז העיר שמונה שנים אחרי שנפתח, לאחר שמהנדס בטיחות קבע כי המתחם מסוכן לשימוש. למרות שלטי האזהרה, טוענת העירייה כי גולשי סקייטבורד ממשיכים לטפס על הגדרות מסביב ולהשתמש במתקן, ולכן בכוונתה לפרק בקרוב את המתקנים, כדי שגולשים לא יסכנו עצמם.
למרות הגדרות, גולשי הסקייטבורד מגיעים (למצולמים אין קשר לידיעה)למרות הגדרות, גולשי הסקייטבורד מגיעים (למצולמים אין קשר לידיעה)
למרות הגדרות, גולשי הסקייטבורד מגיעים (למצולמים אין קשר לידיעה)
(צילום: פרטי)
קראו גם:
הפארק הוקם לפני שמונה שנים והפך לאטרקציה בקרב גולשי סקייטבורד מכל האזור. לאחרונה הוא נסגר, גודר ושלטי אזהרה הוצגו במקום. חלק מהגולשים לא הבינו מדוע, וכתבו פוסטים שקראו לעירייה לפתוח את המקום מחדש.
אחד הגולשים, דני, כתב, בדף הפייסבוק של העירייה: "אנחנו קבוצת הרוכבים בסקייטפארק פנינו אליכם הרבה פעמים, הפעם הבעיה שאתם נעלתם את הסקייטפארק, ואנחנו לא יכולים לעסוק בספורט האהוב עלינו! היום הגענו לסקייטפארק מכיוון שראינו שהוא פתוח והיינו בטוחים שהשימוש הותר על ידי העירייה, אבל לצערנו הרב, הגיעה משטרה ונאמר לנו שאנחנו לא יכולים להיות בסקייטפארק על פי הוראות העירייה.
"אנחנו נאלצים לבזבז כסף כדי לנסוע לערים רחוקות בשביל לעשות את הדברים האהובים עלינו. אנחנו מאוד מבקשים מכם, תתייחסו אלינו בבקשה".
בעירייה טענו בתגובה שהמקום הפך להיות מסוכן לאחר שהמתקנים בו נשחקו, ועל אף פעולות התחזוקה, לא ניתן היה לחדש אותם יותר, בגלל הנזקים שנגרמו למקום בשל הקרבה לים. "בימים אלה מנסה העירייה לאתר מקום חלופי להקמת אתר דומה באזור הטיילת הצפונית, ההולכת ומוקמת לאורך הגבול עם רפאל".
בעירייה הדגישו, כי למרות הגדר והשלטים, גולשים נכנסים לשטח הסקייטפארק תוך סיכון עצמי, ועל כן בכוונתה לפרק את המתקנים.

פרסום ראשוני: 07:47 , 14.09.20