תושבת שפרעם (35) גנבה מוצרים בשווי של כ-5,000 שקל משתי חנויות בקריון קרית ביאליק. לצורך הגניבה נעזרה בבתה הקטינה שהכניסה מוצרים לשקיות של חנות בגדים אחרת. בשבוע שעבר גזר עליה בית משפט השלום בקריות 4 חודשי מאסר על תנאי וקנס בגובה 3,000 שקל.
2 צפייה בגלריה
קריון קרית ביאליק
קריון קרית ביאליק
קריון קרית ביאליק
(צילום: נחום סגל)
על פי כתב האישום, בחודש יולי 2018 בשעות הצהריים נכנסה הנאשמת לחנות H&M בקריון קרית ביאליק יחד עם בתה הקטינה. השתיים הסתובבו בחנות, כאשר הקטינה מכניסה ביגוד לשקיות אדומות של פוקס בעוד שאמה עומדת בסמוך אליה ומשגיחה. לאחר מכן יצאו כל אחת מיציאה שונה כאשר השקיות ברשותן עם מוצרים בשווי של 4,771 שקל.
לאחר מכן נכנסו השתיים לסניף הסופר פארם בקניון והנאשמת הכניסה לתיקה של הקטינה מוצרי קוסמטיקה בשווי של 845 שקל. לאחר מכן עזבו שתיהן את החנות.
2 צפייה בגלריה
סניף סופר פארם
סניף סופר פארם
סניף סופר פארם קריון
(צילום: פרטי)
בשבוע שעבר ניתן גזר דינה שכלל גם עבירה דומה שביצעה הנאשמת יחד עם אחותה וקטינה נוספת. אז נכנסו השלוש לחנויות בקניון עזריאלי בתל אביב וגנבו מוצרים משלוש חנויות בשווי של 4,000 שקל. הגניבה בוצעה באופן זה שהקטינה הסתובבה עם עגלת תינוק בעוד שהנאשמת ואחותה הכניסו לעגלה מוצרים שונים.
קראו עוד >>
בגזר הדין התחשב השופט בין היתר בעובדה שמאז לא נפתחו לנאשמת תיקים נוספים, גילה הצעיר והעובדה שהיא מגדלת לבד את ילדיה. בתוך כך גזר עליה ארבעה חודשי מאסר על תנאי למשך שנתיים וקנס כספי בגובה 3,000 שקל.
"אציין כי מדובר באירועים מתוכננים, שבוצעו בתחכום ואגב שיתוף קטינות. עובדות אלו יש לזקוף לחומרה. כן אציין את היקף הרכוש שנגנב שאינו מבוטל ואת העובדה שבכתב האישום המוביל מדובר בשתי גניבות בשתי חנויות נפרדות", כתב השופט: "בנסיבות העניין הכוללות, עונש מאסר בעבודות שירות יהיה לדעתי מחמיר יתר על המידה בשים לב למכלול הנסיבות ומצבה של הנאשמת".