מזה מספר חודשים שענבל מקיבוץ חניתה מתגוררת יחד עם שני ילדיה בבית אחותה בקרית ביאליק, לאחר שפונתה מביתה.
1 צפייה בגלריה
יום ההולדת לתמר
יום ההולדת לתמר
יום הולדת מיוחד לתמר
(צילום: באדיבות עיריית קרית ביאליק)

כשבתה הצעירה תמר עמדה לחגוג את יום הולדתה, פנתה ענבל לעובדת סוציאלית של אגף הרווחה והביטחון החברתי, רננה לשם, האחראית על נושא הסיוע הסוציאלי למפונים והביעה את משאלת ליבה לחגוג את יום ההולדת כדי לתת לתמר הרגשה שהחיים ממשיכים למרות הנסיבות.
רננה נרתמה למשימה ופרסמה פוסט בקבוצת הפייסבוק "תושבי קריית ביאליק" כדי לגייס מתנדבים לאירוע. התגייסותם של תושבי העיר הייתה מרגשת ביותר.
בשבוע שעבר חגגה תמר את יום הולדתה עם החברים החדשים מבית הספר ביאליק בו היא השתלבה. תושבי קרית ביאליק הרימו לתמר אירוע מהחלומות. קארין שמחון – "מיני קאריני" הגיעה עם כל הציוד שלה וארגנה לילדים תחרויות ומשחקים כיפים, הציבה עמדת איפור לילדים ופינקה אותם כמו נסיכים.

קראו עוד:

עמית אקרה ארגנה עמדה לקליעת צמות ושמחה את הבנות. אורי משה מ"מעל המצופה" הפעיל מכונת סוכר ופופקורן ופינק את הילדים באירוע.
עדי פרץ המוכשרת הכינה עוגת יום הולדת מרהיבה בעיצוב מיוחד של חד קרן ושמחה מאוד את תמר. ליאת, מנהלת גן הילדים "חינוך עם חיבוק" אירחה את מסיבת יום ההולדת במבנה הגן.
רננה לשם, עו"סית קהילה באגף הרווחה והביטחון החברתי בעיריית קריית ביאליק שהרימה את הכפפה וארגנה את האירוע, ציינה: "אני מודה לכל התושבים המדהימים של קריית ביאליק שהביעו את רצונם להתנדב וקיימו לתמר יום הולדת מהסרטים. מאוד חימם את הלב לראות את הילדה מאושרת ומרוגש . אנשים טובים גרים בקרית ביאליק היפה מכולן".