"היו לי חיי גיהנום", טען הבעל בתביעת הגירושין שהוגשה באמצעות עורכת הדין שרין סולן. בני הזוג ניהלו אורח חיים לכאורה שגרתי במשך 17 שנים. הם התגוררו באחד היישובים באזור, בוויולה יוקרתית. שניהם השתכרו בסכומים גבוהים והתפרנסו בכבוד.
2 צפייה בגלריה
מריבה בין בני זוג
מריבה בין בני זוג
האישה מבקשת שבית הדין ימנה חוקר ורופא מומחה
(צילום: shutterstock)
קראו גם:
בתביעת הגירושין טוען הבעל כי כתוצאה מאורח החיים המתלהם של רעייתו והצעקות שהחלו כבר משעות הבוקר ונמשכו מהרגע שנכנס הביתה, הוא סובל מבעיות שמיעה באוזניים. "הנזק שנגרם לי מאורח החיים ומהצעקות של אשתי הוא בלתי הפיך ואני מתמודד עם קשיים בשינה ורעשים בלתי פוסקים".
לעומת זה, האישה טוענת כי בעלה נהג להשליט טרור כלכלי "הוא היה קמצן חולני שלא איפשר לנו לחיות והעלים כספים למשפחתו באמצעות גורמים נוספים מחשבוננו. לא יכול להיות שבקושי הוצאנו כספים, ומהכנסות של מיליונים לא נשאר כלום אחרי 17 שנים".
הבעל שלדבריו יביא לחיזוק טענותיו את ילדיו כעדים, אם יידרש לכך, מבקש לחלק את הרכוש שנותר ולהיפרד מאשתו.
2 צפייה בגלריה
עו"ד שרין סולן
עו"ד שרין סולן
עו"ד שרין סולן
(צילום: יח"צ)
האישה מבקשת שבית הדין ימנה חוקר ורופא מומחה שיבדוק את טענותיו ויכריע אם מדובר בעלילה. עו"ד סולן טוענת כי הבעל עבר סידרה של בדיקות והוא הוכרז כסובל מבעיות שמיעה כתוצאה מנזק מתמשך לאורך השנים. "במקרים כאלה, אין מנוס מלהיפרד כי האווירה שנוצרה בבית ללא קשר לפגיעה בשמיעה לא מאפשרת עוד חיים משותפים".
פורסם לראשונה: 12:24, 06.09.20