ליגה א': עירוני קרית אתא גברה 0:1 בחוץ על מכבי צור שלום בדרבי, והחזירה על ההפסד הביתי בסיבוב הראשון. את שער הניצחון כבש עידן (ג'רי) ג'ראד, כשנותרו 14 דקות לסיום המשחק.
קראו עוד ב-mynet: מאמן הכדורגל של חברון חולם על נבחרת ישראל
לקרית אתא זהו ניצחונה השני ברציפות (ומשחקה השמיני ללא הפסד), שהעלה אותה למקום התשיעי בטבלה. כרגע חמש נקודות מפרידות בינה לבין הפועל כפר קנא שבמקום החמישי (ממנו עולים לפלייאוף). לצור שלום זהו משחק שביעי ברציפות ללא ניצחון, בסדרה שבה צברה הקבוצה רק ארבע נקודות מתוך 21 אפשריות.
ואם לא די בכך, אז 48 שעות לאחר המשחק קיבלה צור שלום הודעה כי השוער אלי ברקוביץ' שיחק בניגוד לתקנון. הסיבה: ברקוביץ' הורחק לפני כשלושה שבועות בפעם השנייה העונה, ולפי תקנון ההתאחדות, הרחקה שנייה באותה עונה מחייבת הרחקה אוטומטית משני משחקים, ולא ממשחק אחד כפי שסברו בצור שלום ולכן איפשרו לו לשחק.
נודע, כי במהלך השבוע שלפני המשחק עלה נושא שיתופו של ברקוביץ' על הפרק, לאחר שבקבוצה היו מי שחשבו שהוא אינו מורשה לשחק, אולם לאחר שלא קיבלו שום הודעה בנושא מההתאחדות, החליטו לשתפו.
יו"ר צור שלום, יגאל קסלסי: "אני לוקח את כל האחריות עלי. גם אנחנו יכולים לטעות. חצי מראשי הקבוצות בליגה לא מודעים לתקנון, ששחקן מורחק פעם שנייה זו הרחקה אוטומטית משני משחקים. אין מה לעשות, פספסנו את זה. לצערי, בשל האבל על אבי, לא היה לי זמן להתעסק בזה, ונפיק את הלקחים להבא. נקודות הרי לא לקחנו מהמשחק הזה, אז לא ייקחו מאיתנו נקודות. הדבר היחיד הוא שברקוביץ' אולי יספוג הרחקה".
ובחזרה למשחק. עידן (ג'רי) ג'ראד, מבקיע שער הניצחון, שהיה זה שערו הראשון העונה, אמר: "זה היה משחק רביעי ברציפות שאני משחק, אחרי תקופה ארוכה שישבתי הרבה בחוץ בשל פריקת כתף. אין טוב יותר מלחזור לעניינים עם שער ניצחון בדרבי ששיחרר לחץ. הדבקנו שני ניצחונות רצופים, ואני מאמין שמכאן אפשר לרוץ קדימה ולשאוף לפלייאוף העליון. יש לנו סגל איכותי, ומטבע הדברים יש ציפיות, כי אנחנו לא אמורים להיות בתחתית".
קובי דנינו, מאמן צור שלום: "לא הגיע לנו להפסיד. היינו טובים יותר, במיוחד בחצי הראשון, אבל החמצנו ושילמנו על זה. צריך לתת קרדיט לשוער שלהם, עומרי אלון".
ולעניין אחר. ההתאחדות לכדורגל החליטה לסגור את מגרש הכדורגל בצור שלום לתקופה של כחודש, בשל תנאי המגרש והדשא, שאינם מאפשרים לקיים את המשחקים במקום. המגרש יהיה סגור עד לתיקון הליקויים.