מרכז העיצוב הגדול בישראל redesign, הצמוד למתחם איקאה בצפון, ייחנך רשמי בשבוע הבא ב-4 במאי. יצוין, כי העסקים ברובם כבר פתוחים לכניסת קהל.
1 צפייה בגלריה
מתחם רדיזיין
מתחם רדיזיין
משלב הבנייה ועד לשלבים הסופיים של ההום סטיילינג. רדיזיין
(צילום: פיני סילוק)
בהקמת המתחם, שישתרע על שטח של כ-38 אלף מ"ר, הושקעו כ-250 מיליון שקל. מדובר במתחם קניות פתוח, על 3 קומות, ובו כ-40 אולמות תצוגה וחנויות וחנויות לתכנון, עיצוב, ריהוט והלבשת הבית של מותגים ישראליים ובינלאומיים.
כמו כן המרכז, שבו כ-350 מקומות חנייה, יציע חלל עבודה רב תכליתי, dlounge, חדשני ייעודי למעצבים ואדריכלים, שמשמש כנקודת מפגש לקהלים שונים בתחומי העיצוב. כמו כן, תיפתח במקום, לראשונה, שלוחה של שנקר ללימודי חוץ.

המרכז יאפשר פתרונות עיצוביים לכל הדרוש לבית, החל משלב הבנייה או השיפוץ ועד לשלבים הסופיים של ההום סטיילינג. החנויות במקום משתרעות על שטחים שבין 100 מ"ר ועד ל-2,400 מ"ר. עם הבעלים ויזמי הפרויקט נמנית קבוצת אנשי עסקים מהמובילים בתחומי הקמה וניהול נדל״ן כמו גם בתחום עיצוב והלבשת הבית, בהם: עמיר בירם, שותף מנהל בחברת JTLV, שוקי שוורץ, מנכ"ל ובעלים חברת טולמנ'ס, אורי קרמר, בעלים שותף בטופולסקי רצף ומשפחת בליצבלאו ,בעלי חברת א. בליצבלאו.

בין המותגים: רצף טופולסקי / TR, טולמנ'ס דוט, עמינח, פלורליס, נאטוצי, URBAN, איזידור ארונות הזזה, ניופאן שופ, בית הטפט, שיש מרק את לב, אידיאל, יעד פרזול, האחים סיני, ZAGA, דלתות תבור, הולנדיה, Sealy, KLOSS ארונות הזזה, drom, ד"ר גב, ועוד.
לראשונה בישראל יציע המרכז מתחם חללי עבודה ייעודי למעצבים ואדריכלים - dlounge. במהלך סיור שנערך ביום ראשון השבוע במקום הסביר מנכ"ל redesign, אלי גינוסר, כי אדריכלים ומעצבים יוכלו להשכיר במקום מקומות עבודה על בסיס יומי, שבועי חודשי או שנתי.
"חלק מעבודת המעצבים היא ללכת עם הלקוחות לחנויות שונות ולבחור רהיטים ואביזרים. כאן הכל נגיש, ייפגשו במשרד של האדריכל וילכו לבחור מה שצריכים לבחור. זה יחסוך המון זמן ונסיעות". לדבריו, במקום יעבדו כ-70 אדריכלים ומעצבים.
המנכ"ל ציין, כי מדובר במתחם שמראש עוצב לשמש לחנויות בתחום העיצוב, ולכן אולמות התצוגה גדולים במיוחד. עוד ציין כי כל אדם שמבקש לבנות בית, לשפץ אותו או לעצב אותו, ימצא את כל המוצרים במקום אחד- ONE STOP SHOP.

פורסם לראשונה: 08:07, 29.04.21