רכישת דירה, בלי שנצא מהבית, נתפסה עד לא מזמן עבור כולנו כבלתי אפשרית. בודדים היזמים שניסו והצליחו להנגיש ללקוחותיהם את האפשרות לקניית דירה באמצעים דיגיטליים ונתנו להם את מירב האינפורמציה על כל דירה ודירה בבניין: מיקום, גודל, מספר החדרים, תכנון הדירה והמחיר, והכל בשקיפות ונוחות מקסימליים.
1 צפייה בגלריה
אפליקציית 'אלכסנדר 3D TOUCH'
אפליקציית 'אלכסנדר 3D TOUCH'
אפליקציית 'אלכסנדר 3D TOUCH'
(צילום: גיק דיגיטל)
אם יש כזה, הצד החיובי היחידי שהביא וירוס הקורונה הוא הנגשת ה"אונליין" לכולנו: רכישות, פגישות ב"זום" ועוד. המציאות החדשה לתוכה נקלע העולם חייבה גם את עולם הנדל"ן לשנות דפוסים והרגלים שהיה נדמה שלא ישתנו לעולם.
חברת מ.י. שמשינס, כחלק מתפיסת עולמה, הרימה את הכפפה ופיתחה עבור לקוחותיה את אפליקציית 'אלכסנדר 3D TOUCH'. האפליקציה מחברת את הלקוח לבית ולפרויקט בצורה מקסימלית ובשקיפות מירבית. מעתה יכול כל אחד וללא כל התחייבות, להוריד ולהדפיס את תכניות המכר. באפשרותו להתעדכן ברמה שבועית בהתקדמות הבנייה וכמובן לשוחח או לפגוש את נציג המכירות של הפרויקט והכל בזמן ובמקום שנוחים לו.
"עד היום רכשנו דירה בלי שהתאפשר לנו לבדוק באופן עצמאי, וללא כל לחץ, פרטים שונים על כל דירה ודירה בפרויקט שאנו מעוניינים בו", אומרת הדי שמשינס, מנכ"לית חברת מ.י. שמשינס. "עם האפליקציה שלנו הכל ברור, הכל רשום, ניתן למעשה "לטייל בבניין" ולבחון איזו דירה באיזו קומה מתאימה לנו ולהשוות בין הדגמים השונים.
"למעשה עם האפליקציה שלנו אין סיבה שלא לרכוש דירה באונליין, לשבת בבית מול המסך, לבחון לעומק את הדירות השונות בפרויקט מכל זווית, לצפות בכל הנתונים הרלוונטיים ולבחור את מה שמתאים לנו בלי לחץ ובנוחות מקסימלית. אני מזמינה אתכם להתנסות ולהתרשם".
אפליקציית אלכסנדר 3D TOUCH הינה פיתוח החברה ומאפשרת לכל אחד במגע אצבע לצפות בזווית 360 מעלות במודל הפרויקט, לסייר בכל הדירות בבניין ולקבל על כל אחת ואחת את כל האינפורמציה הרלוונטית לבחירת דירת חלומותיו. פרויקט 'אלכסנדר' שבקריית חיים הנו פרויקט מגורים הנבנה בימים אלו באחד הרחובות היפים בקרית חיים מזרחית.
בואו לבקר אותנו באפליקציה