הורים מהקריות הגישו בשבוע שעבר תלונה במשטרת זבולון בחשד כי מטפלת בצהרון בו שוהה בתם התעללה בה נפשית ופיזית. "לפני כחודשיים, הבת שלנו התחילה לומר שלא טוב לה בצהרון והיא לא רוצה ללכת", סיפר האב.
1 צפייה בגלריה
חרם
חרם
"אנחנו רואים שקשה לה ומנסים לעטוף אותה באהבה"
(צילום אילוסטרציה: shutterstock)
"כשניסינו להבין מדוע, לא קיבלנו תשובות, וחשבנו שזה קשור לעובדה שהאחים הגדולים שלה בבית. רק אחר כך היא סיפרה שהמובילה של הצהרון מדי פעם צועקת, ואין אווירה נעימה".
לפני כחודש התרחש אירוע שהדליק נורה אדומה אצל האב: "כשהגעתי לצהרון, הגיעה לקראתי מובילת הצהרון, ולהפתעתי אמרה שהבת שלי לא יודעת חשבון כלל, ושמצבה רע מאוד. כשהתרחקנו, הילדה אמרה לי: 'שתדע שהיא תמיד משקרת'. שיתפתי את אשתי, כי הייתה לי תחושה שמשהו לא טוב קורה שם".
לטענת האב, לפני שבועיים הילדה ביקשה מהוריה להתקשר לסייעת. "אנו האזנו לשיחה, במהלכה בתנו דיברה איתה על סטירה שחטפה מהמובילה, על אירועים חוזרים בהם המובילה מוחקת את התשובות הנכונות של בתי בשיעורי הבית. ביקשנו לדבר עם הסייעת, והיא חשפה בפנינו תמונה עגומה", טוען האב.
ההורים יצרו קשר עם מנהלת הצהרונים בעיר ודיווחו על האירוע. יומיים לאחר מכן אף הגישו תלונה במשטרה נגד מובילת הצהרון, בחשד להתעללות נפשית ופגיעה פיזית. האב: "התברר לנו כי לפני כחודש, הילדים והסייעת היו עדים לאירוע שבו מובילת הצהרון סטרה לבת שלי, ולאחר מכן ביקשה ממנה להתנצל על שהעלילה עליה. אנחנו לא ישנים שבועיים, כמובן שהוצאנו אותה מהצהרונים ומהקייטנות".
על בתו סיפר: "היא ילדה נבונה. אנחנו רואים שקשה לה ומנסים לעטוף אותה באהבה. מקווים שהמשטרה והמתנ"ס יפעלו בהתאם".
רשת המתנ"סים: "רואים בחומרה מקרה זה, אשר כמובן טופל באופן מיידי. באשר לתלונה, הנושא נמצא בבדיקה".
מהמשטרה נמסר: "החקירה בראשיתה, לא נוכל לפרט אודות חקירה מתנהלת".
פורסם לראשונה: 08:22, 17.04.22