בחודש ינואר נחתם הסכם בין כללית מחוז חיפה וגליל מערבי לבין הנהלת הקריון וחברת 'מליסרון' בע״מ על השכרת שטח נוסף במגדלי הקריון 1 ו 2.

1 צפייה בגלריה
המרכז הרפואי זבולון
המרכז הרפואי זבולון
המרכז הרפואי זבולון
(צילום: ערן לביא)

רונן נודלמן מנהל המחוז: "גם בתקופה מאתגרת זו, אנו ממשיכים להרחיב, לשפר ולייעל את השירותים שאנו מעניקים למטופלינו. בשבוע שעבר נפתחה מרפאת רביעית של כללית בקרית ים וכעת אנו לקראת הרחבה של השירותים הרפואיים במרכז הרפואי זבולון. אנו רואים את מרכז רפואי זבולון כמרכז בריאות איזורי מוביל ואנו מחויבים להמשיך להשקיע בו כדי לספק למטופלי כללית את השירותים הרפואיים הטובים ביותר".
*במסגרת ההסכם כללית והחברות הבנות יגדילו משמעותית את השטחים שיעמדו לרשותם, מה שיאפשר להרחיב ולרווח את השירותים הניתנים במחלקות המרכז הרפואי זבולון של כללית. בנוסף, יתווספו שטחים ממוגנים נוספים לטובת העובדים והמטופלים. תתווסף מעלית חדשה לכל בניין ויבנה גשר להולכי רגל שיחבר בין שני הבניינים.
"גיא קרן, מנכ"ל עופר הקריון: עופר הקריון בבעלות מליסרון בע"מ שמחים מאוד להאריך ולהרחיב את שיתוף הפעולה המוצלח עם כללית והחברות הבנות שלה.
מהלך זה מחזק וממצב את עופר הקריון כמתחם המספק מכלול רחב מאוד ומקיף של שירותים, מסחר ובילוי, עבור קהל לקוחותינו בצפון הארץ."

מוגש מטעם כללית מחוז חיפה