הירידה בהתפשטות הקורונה בישראל והחזרה ההדרגתית לשגרה מאפשרת גם לצוותי חדרי הלידה ומחלקת היולדות במרכז הרפואי כרמל לבוא לקראת היולדות.
צוות חדר הלידה בכרמלצוות חדר הלידה בכרמל
צוות חדר הלידה בכרמל
(צילום ארכיון: אלי דדון )
מנהל חדרי הלידה בכרמל, ד"ר ראובן קידר, מעדכן כי החל מהיום (ראשון) תתאפשר כניסת שני מלווים לחדר לידה ומלווה אחד צמוד במחלקת יולדות.
"נעתרנו לבקשת היולדות והחזרנו את האפשרות לשני מלווים בחדר לידה כפי שנהגנו בטרם פרצה לחיינו הקורונה, זאת תוך הקפדה על מניעת התקהלות", מסביר ד"ר קידר.
עוד מעדכן ד"ר קידר, כי נכון לעכשיו אין חולי קורונה בכרמל לא במחלקת יולדות ולא בבית החולים בכלל. ומוסיף כי בכרמל קיים מתחם נפרד לטיפול ביולדות החשודות או חולות בקורונה.
"כדי להבטיח את שלומן המלא של היולדות והתינוקות שלנו הקמנו מתחם מיוחד מרוחק ונפרד לטיפול בטוח ביולדות החשודות לקורונה. אזור הטיפול נמצא באזור אחר סטרילי ומרוחק בבית החולים".
מנהלת השירות של כרמל, קרן מרום: "צוות חדר הלידה ומיון היולדות זמין לכל יולדת לכל שאלה או בקשה 24/7 לטובת כל יולדות חיפה והצפון. פתחנו סיורים וקורסי הכנה ללידה אונליין המאפשרים להכיר את חדרי הלידה החדישים שלנו ולקבל מענה מקצועי לכל השאלות ממיילדת ומרופא, מבלי להגיע פיזית לבית החולים. לרישום לסיור/קורס ולפניה לצוות חדר לידה יש להתקשר לטלפון 04-8844489 או לפנות במייל: babycr@clalit.org.il

פרסום ראשוני: 13:54 , 10.05.20