תיאטרון החופש הגדול, פסטיבל הצגות בימים ראשון-רביעי בשעה 17:30 בקניון שער הצפון בקרית אתא, מעניק לכם את הפיתרון האידאלי עם הצגות של תיאטראות הילדים המובילים (בהם תיאטרון אורנה פורת, התיאטרון שלנו, תיאטרון הילדים הישראלי ועוד) ללא כל תשלום.
סיפורי החיות של סבא טוביה 21 8 תיאטרון  קניון שער הצפון קרית אתא החופש הגדול. צילום: אורית פניניסיפורי החיות של סבא טוביה 21 8 תיאטרון  קניון שער הצפון קרית אתא החופש הגדול. צילום: אורית פניני
סיפורי החיות של סבא טוביה 21 8 תיאטרון קניון שער הצפון קרית אתא החופש הגדול. צילום: אורית פניני
(סיפורי החיות של סבא טוביה 21 8 תיאטרון קניון שער הצפון קרית אתא החופש הגדול. צילום: אורית פניני)
ההצגות יתחילו ביום ראשון (18 באוגוסט) עם הקלאסיקה "עוץ לי גוץ לי" של אברהם שלונסקי המבוססת על האגדה של האחים גרים על טוחן עני המשתוקק להשיא את בתו למלך, ומספר לו שהיא מסוגלת להפוך קש לזהב.
למחרת אחת מגדולות המלחינות בישראל, נורית הירש ("הללויה", "בלדה לשוטר"), תזמין אתכם להיכנס אל "דלת הקסמים" - עולם מוסיקלי קסום ומלהיב, המשלב את מיטב הלהיטים שהלחינה הירש לילדים. ביום שלישי תעלה ההצגה "טיול מסביב לעולם" - הצגה קסומה ומצחיקה המפעילה את הילדים בריקודים ומשימות במסע בין עולמי.
תיאטרון החופש הגדול יסיים את השבוע ביום רביעי עם כוכב הילדים שכולנו גדלנו עליו – טוביה צפיר בהצגה "סיפורי החיות של סבא טוביה" – בה יופיע צפיר עם מעשיות החיות מלאות בשירים והומור.
בנוסף לפסטיבל ייערכו מדי יום שני ורביעי בחודש אוגוסט שיעורי זומבה גולד שמאפשרים זמן איכות לסבא/סבתא עם הנכדים בפעילות משותפת ומהנה.
השיעורים כוללים שירים פופולריים של האמנים האהובים על הילדים, ריקודים שמתאימים לריקוד משותף לסבים ולנכדים, ריקודי זוגות ופעילות ספורטיבית על כיסאות. גם הורים לתינוקות יוכלו ליהנות מפעילות מוזיקלית משותפת עם הקטנטנים בימי שני ורביעי במסגרת פעילות "בייבי מיוזיק" להורים ולפעוטות.

17:30 – הצגה – עוץ לי גוץ לי

יום שני 19/8
10:00 – זומבה גולד – תנועה בקצב לגיל הזהב
11:00 – בייבי מיוזיק – פעילות מוזיקלית לתינוקות והורים
17:30 – הצגה – דלת הקסמים

17:30 – הצגה – טיול מסביב לעולם

11:00 – בייבי מיוזיק - פעילות מוזיקלית לתינוקות והורים
17:30 – הצגה – סיפורי החיות של סבא טוביה