"כשבתי התחילה לפתח שיעול כרוני, החלטתי שהגיע הזמן לטפל בבעיה הזו לעומקה, וכך נולד המוצר המהפכני ClearAir", אמיר מאור (61) איש עסקים ובעל חברת AMT העוסקת בייעוץ וייצור מערכות הנדסיות משולבות.
7 צפייה בגלריה
בריאותי ואסתטי
בריאותי ואסתטי
בריאותי ואסתטי
(צילום: clear air)

מקום מסוכן

וכמו שהוא ניגש לכל עניין בחייו החל אמיר ראשית לחקור את הבעיה ונדהם ממה שגילה: "הבת שלי מורן עובדת כטכנאית ציפורניים. בשנת 2013 לאחר כמה שנות עבודה, היא פיתחה שיעול כרוני. הבנו מהר מאד שהשיעול קשור למקצוע שלה: בנות העוסקות בבניית ציפורניים, מבצעות עבודות מניקור ופדיקור כאשר העבודה כרוכה בשיוף לק ג'ל, חומרי בניה כגון אקריל ושיוף חלקי עור. כתוצאה מן השיוף נוצרים חלקיקי אבק זעירים ונפלטים חומרים מזיקים. החומרים הללו נשארים באוויר החדר במשך שעות, וכך יוצא כי טכנאית הציפורניים והלקוחה שואפות אותם לריאות. לאורך זמן, החומרים הללו מצטברים בגוף, והם אלו שגרמו למורן לפתח שיעול כרוני, תופעה הידועה כ-"מחלת מקצוע" של טכנאיות ציפורניים. הבנתי שהמקצוע שהיא בחרה לעצמה הוא מקצוע מסוכן".
אז מה עשית?
“חיפשתי מוצר עם יעילות מקסימלית שיתן מענה לדרישות המקצוע ולהפחתת הסיכונים עבור בונות ציפורניים ולקוחותיהן. הדגש הוא על הפן הבריאותי אני לא בא ממקום של סוחר שמחפש למקסם רווחים אלא מנקודת מבט הנדסית, כדי לקבל מקסימום יעילות. רציתי פתרון עבור הבת שלי מורן, לא ניסיתי ליצור מקור הכנסה נוסף. אני מתפרנס בכבוד מהחברה שלי” .
7 צפייה בגלריה
השואב שנועד לעזור לבת
השואב שנועד לעזור לבת
השואב שנועד לעזור לבת
(צילום: clear air)
אמיר מקרית ים, שירת 25 שנים בחיל הים , בצוללות. עם פרישתו ב-2005 הוא הקים את חברת ההנדסה AMT העוסקת בייעוץ ותכנון מערכות גזים עם לחץ גבוה, החברה מעניקה שירותים בעיקר לחברות ביטחוניות, התפתחה ובשנים האחרונות אמיר עוסק בעיקר בתכנון וייצור מערכות הנדסיות, כש- 50 אחוז מהפעילות שלו מתמקדת ביצוא.
7 צפייה בגלריה
אמיר מאור ובתו מורן
אמיר מאור ובתו מורן
אמיר מאור ובתו מורן
(צילום: פרטי)

פתרון יעיל ובריאותי

היות ובישראל אמיר לא מצא את פתרון טכנולוגי יעיל לבעיה, הוא חיפש בעולם דוגמאות של שואבים שיענו על הנתונים הבאים: כושר שאיבה טוב, איכות סינון האוויר, בעל פעולה שקטה ועיצוב קומפקטי מודרני. “עשיתי מחקר ומצאתי שאלה הפרמטרים שחשובים עבור בונות הציפורניים. מצאתי חברה סינית שמתמחה בשואבים לתעשייה והם הסכימו לשתף איתי פעולה ולשדרג את השואב שלהם כך שיתאים לשימוש ביתי קוסמטי ויתן מענה מיטבי לבעיות שיש במקצוע שזה בעיקר הצורך בשאיבת חלקיקי אבק ונטרול גזים רעילים. זהו שואב Clear Air , מוצר חדשני שנחשב לדור הבא במכוני הקוסמטיקה. השואב הוא בעל מערכת סינון רב שכבתית מתקדמת לסינון האוויר מחלקיקי אבק שכוללת ארבע רמות סינון שונות לקבלת יעילות סינון מקסימלית וכן מסנן פחם פעיל לטיהור האוויר מאדים כימיים, גזים רעילים וריחות חומרים אקריליים.
7 צפייה בגלריה
ניתן להתאים את השואב לכל מקום
ניתן להתאים את השואב לכל מקום
ניתן להתאים את השואב לכל מקום
(צילום: clear air)
"אחרי שהבת שלי עבדה איתו כמה חודשים והייתה מרוצה ואחרי שבדקתי וראיתי נתוני מעבדות לגבי כושר השאיבה והנטרול של גזים רעילים, הבנתי שזה השואב שנותן מענה מקסימלי החלטתי לייבא ולשווק אותו בישראל. אין פתרון של 100 אחוז אבל השואב שאני משווק מוריד בלפחות 90 אחוז את כמות המזהמים שנפלטים בעת הטיפולים וזה משמעותי.
“אחרי שראיתי שיש לי מוצר טוב ביד, רציתי לתת לעוד טכנאיות ובונות ציפורניים ליהנות ממנו, ולשמור על הבריאות שלהן כי לצערי המודעות לכך בארץ קטנה מאוד”, אומר אמיר “המקצועיות שעובדות בתחום לא מודעות מספיק לסכנות במקצוע, או שמתכחשות להם, בארה”ב יש כבר תקנים שמחייבים מכוני קוסמטיקה לשמירה על ההיגיינה ולהיזהר מזיהומים, אבל בישראל זה עוד לא קיים. השגנו את האישורים המתאימים וכעת, זה השואב היחיד בישראל המשווק גם לאירופה וארה"ב העומד בתקנים בינלאומיים של בטיחות בתחום”.

מותאם לכולם

את שואב Clear Air היפהפה משווק אמיר לכל הארץ כשהשירות כולל שנת אחריות מקיפה, מעבדת שרות מקצועית, אספקת מסננים וחלקי חילוף למוצר. השואב מעוצב בצורה מותאמת למכונים: "יש לנו כמה דגמים לשימושים שונים, "מסביר אמיר, "קודם כל, השואבים הקלאסיים "דגם קומפקט" ו"דגם פרו" המיועדים למקצועיות בתחום הציפורניים: המקצועיות העוסקות בתחום, כאשר מתחיל להיות מודעות לנושא הבריאותי בשנים האחרונות, והביקוש כל הזמן גדל. לכל שואבי "קליר אייר" עוצמת שאיבה חזקה, מערכת סינון אבק ואדים כימיים רב שכבתית מתקדמת הכוללת: מסנן אבק ראשוני ומסננים חלקיקים מסוג HEPA – High Efficiency Particulate Air Filter. מסנני HEPA הינם מסננים לקליטת חלקיקים קטנים מאוד בקוטר 0.3 מיקרון, המבטיחים יעילות סינון של 99.97%. בנוסף, מותקנים בשואב מסנני פחם פעיל לטיהור האוויר מאדים כימיים, גזים רעילים וריחות של חומרים אקריליים. מסנן הפחם ומסנן ה-HEPA, פועלים יחדיו בשילוב, ומביאים לניקיון וטהור האוויר בחדר מחלקיקי האבק, ומקטינים משמעותית ריחות ואדים כימיים מסוכנים.
7 צפייה בגלריה
המוצר המוביל בישראל
המוצר המוביל בישראל
המוצר המוביל בישראל
(צילום: clear air)
"דגם נוסף הוא שואב האדים "פרו סלון". דגם זה מיועד למספרות והוא דגם מעט שונה; צינור השאיבה ארוך יותר, פיית היניקה שלו שקופה וגדולה יותר, וכן מכיל מסנן אבק ומערכת מסנני פחם פעיל, זה השואב היחיד שמערכת המסננים בנויה מגוף אלומיניום, ונועדה לעמידות בלחות הנוצרת בזמן ייבוש השיער. כמו כן, שואב זה מיועד לשאיפה וניטרול אדים ורעלים הנפלטים בעבודה עם כימיקלים הנפוצים בעבודת החלקות השיער במספרות. לשואב בדגם ה-PRO, למספרות יש במסננים כמות פחם פעיל בכמות הגדולה פי ארבע מכל שואב מקביל, המבטיחה יעילות טיהור האוויר וניטרול אדים כימיים מקסימלית.
"דגם נוסף הוא שואב אירוסול "פרו מדיקל": "דגם שפותח בתקופת הקורונה, מדובר בשואב המותאם לרופאי שיניים, ונועד להתמודדות עם וירוסים, בו יש מסנן HEPA H14 (בדומה להגנה של מסכות N95): רופאי שיניים המטפלים במטופלים שלהם מקרוב, חוששים מאד מרסס טיפתי (אירוסול) שיחדור אליהם ועשוי להכיל וירוס קורונה. בתקופה האחרונה, רופאי שיניים רבים מצאו פתרון בדמות השואב "פרו מדיקל", שנותן להם פתרון איכותי נגד הווירוס".
דגמים נוספים המיועדים למעבדות טכנאי שיניים, צורפים, הלחמות ומכונות חיתוך לייזר, אנו נותנים פתרון לכל תחום בו סביבת העבודה לעובד הינה מסוכנת, השואבים מקטינים את כמות המזהמים ויוצרים סביבת עבודה בטוחה נקייה ובריאה יותר.

לקוחות מפרגנים

בנוסף, השואב כולל מאפיינים חשובים כמו: פנל תצוגה דיגיטלית לנוחות השימוש, שלט רחוק לנוחות הפעלה ושליטה על כל פעולות השואב, התראה על מסנן סתום ומתי יש צורך להחליף מסנן. בעל מנוע חשמלי ללא מברשות מה שמעניק לו אורך חיים ארוך במיוחד, בקר חשמלי עם 10 מהירויות עבודה שונות, צינור שאיבה גמיש המאפשר העמדה בכל זווית.
7 צפייה בגלריה
לקוחות מפרגנות
לקוחות מפרגנות
לקוחות מפרגנות
(צילום: clear air)
לשואב Clear Air יש מערכת בידוד רעשים ייחודית וכך הטכנאית ציפורניים והלקוחה יכולות להנות מסביבת עבודה שקטה, ללא הרעש הידוע של שואבי אבק למיניהם. מכסה עליון הנפתח בקלות, מאפשר ניקוי והחלפת מסננים קלה ללא צורך בסיוע טכנאי.
המכשיר פשוט לתפעול?
"פשוט מאד", אומר אמיר. "עם זאת, אנו מגיעים באופן אישי לכל לקוח ולקוחה, כדי להראות להם כיצד לעבוד עם המכשיר בצורה נכונה, איפה להעמיד את המכשיר כדי להפיק ממנו את המיטב וכדומה. שואב קליר אייר הפך לשליחות שלי; באמת חשוב לי שהלקוחות ישמרו על הבריאות שלהם. אגב, זו אחת הסיבות שהלקוחות אוהבות מאד לפרגן לי: אני תמיד טוען שהלקוחות שלי עושות עבורי עבודת שיווק יותר טוב ממה שאני מסוגל לעשות בעצמי. מי שנכנס לדף הפייסבוק של Clear Air, יראה המון ביקורות חיוביות על המכשיר. הלקוחות ממש מרוצות, רוב המכירות הינן מהמלצות של לקוחות לחברותיהן".
7 צפייה בגלריה
פתרון יעיל
פתרון יעיל
פתרון יעיל
(צילום: clear air)
לפרטים נוספים, ניתן להיכנס לאתר הבית ולברר עוד על השואב של Clear air. ניתן להציץ גם או להתקשר לטלפון 054-4791184.
והכי חשוב לבדוק את מאות ההמלצות של הלקוחות באינסטגרם, שמעלים סטורי חדשות לבקרים, המשבחות את המוצר. זו הסיבה ששואבי Clear Air הפכו למותג המוביל והנפוץ בישראל.
בקרוב יעלה אתר מכירה clearair-shop.co.il שיציע ללקוחותינו בנוסף לשואבים, ראשי שיוף ומניקור, מכונות שיוף, כלי עבודה וציוד משלים באיכות מעולה ובמחירי יבואן.