עופר הקריון מתחדש ופותח שדרת חנויות חדשה במסגרת מהלך הכולל: הרחבה והגדלת שטחי מסחר, שיפוץ הקניון, הוספת 3 קומות חנייה, השבחת תמהיל המותגים, ושיפוץ עשרות חנויות קיימות. ההשקעה נאמדת ב כ- 150 מיליון שקל.
4 צפייה בגלריה
עופר הקריון
עופר הקריון
עופר הקריון
(צילום: עומרי אמסלם)

עופר הקריון ממשיך למצב עצמו כקניון המוביל והגדול ביותר בישראל עם כ-65 אלף מ"ר מסחרי. במסגרת העבודות נפתחה שדרה צפונית חדשה, הכוללת מותגי אופנה ולייף סטייל מקומיים ובינלאומיים חדשים, ובהם: סופר-פארם גלארי (בסניף ענק שטרם נראה כמוהו בארץ), מנגו, אמריקן איגל, פוטלוקר, אורבניקה, המשביר לצרכן, Golf&Co. ועוד.
כמו כן עופר יתווסף חניון צפוני חדש, בן שלוש קומות, אשר יגדיל את מספר מקומות החניה במתחם לכ- 3,000 בסך במטרה לשפר ולהשביח את חוויית הבילוי והקניה במתחם.
עופר הקריון, בקריית ביאליק, מקבוצת קניוני עופר, פותח בימים אלה שדרת חנויות חדשה בחלקו הצפוני של הקניון. מדובר בחלק מתוך מהלך כולל של הרחבת הקניון, שיפוץ הקניון, השבחת תמהיל המותגים, ושיפוץ של עשרות מחנויות הקניון, בהשקעה כוללת הנאמדת בכ- 150 מיליון שקל.

4 צפייה בגלריה
שדרת המעצבים בקריון
שדרת המעצבים בקריון
שדרת המעצבים בקריון
(צילום: מורן קדוש)

במסגרת פתיחת השדרה החדשה מתווסף לקניון עוד כ 4,000 מ"ר מסחרי, ובכך ממשיך עופר הקריון וממצב את מעמדו כקניון הגדול ביותר בישראל עם סך כולל של 65 אלף מ"ר מסחרי. כמו כן יתווסף למתחם חניון צפוני חדש ובו שלוש קומות חנייה, ובסה"כ יכלול המתחם כולו כ- 3,000 מקומות חנייה.
בשדרה הצפונית החדשה נפתחו מגוון חנויות חדשות של מותגי אופנה ולייף סטייל בינלאומיים ומקומיים, בניהם: מנגו – סניף דגל המשתרע על שטח של כ 500 מטרים, אמריקן איגל - שיפוץ מלא והוספת סניפים מרשת ארי ואופליין חנות בגודל של כ-600 מ"ר ומציעה מגוון נרחב של קולקציות לנשים, גברים וילדים. בימים הקרובים יפתח סופר-פארם גלארי – בסניף ענק שטרם נראה כמוהו בארץ בקונספט גלארי, משתרע על שטח של 1,100 מ"ר.

4 צפייה בגלריה
שדרת המעצבים בקריון
שדרת המעצבים בקריון
שדרת המעצבים בקריון
(צילום: מורן קדוש)

המשביר לצרכן – חנות המשתרעת על כ- 3,000 מ"ר ובה ניתן למצוא מגוון של קולקציות בלעדיות של המשביר, מוצרי חשמל, קוסמטיקה ועוד, אורבניקה – סניף דגל המשתרע על כ- 1,500 מ"ר, הכולל מחלקה לנשים גברים וילדים , הלבשה תחתונה ומוצרים משלימים וכן חנויות מקבוצת רשת GOLF.
כמו כן בשדרה החדשה נפתח גם סניף של המותג SUNGLASS HUT – חנות משקפי שמש מהרשת הבינלאומית המובילה וסניף של המותג פוטלוקר - המשתרע על שטח של 400 מ"ר וכולל מחלקות לגברים נשים וילדים, כולל פריטים והשקות של מהדורות מיוחדות.
במרכזה של השדרה החדשה הוצבו דוכנים מעוצבים וייחודיים בקטגוריות שונות, כגון:דוכן שעוני הספורט GARMIN, דוכן תכשיטים, אופטיקה, RE BAR וכו.

4 צפייה בגלריה
מנכ"ל הקריון, גיא קרן
מנכ"ל הקריון, גיא קרן
מנכ"ל הקריון, גיא קרן
(צילום: יח"צ)

לדברי גיא קרן, מנכ"ל עופר הקריון: "פתיחת השדרה החדשה היא חלק ממהלך כולל שאנו עובדים עליו בשנתיים האחרונות, במטרה לשמור על מיצוב עופר הקריון כמוקד מסחר, בילוי, ופנאי מהגדולים והמובילים בישראל, תוך השבחתו והתאמת תמהיל החנויות והדוכנים בו לקהל היעד שלנו". קניון עופר הקריון מקבוצת קניוני עופר משתרע על 120 דונם כולל 65 אלף מ"ר מסחרי וכ 200 חנויות של מותגים בינלאומיים ומקומיים, מקומות בילוי ופנאי.
כמו כן, בשטח מתחם עופר הקריון שלושה מגדלי משרדים - "מגדלי הקריון" (שני מגדלים המאכלסים בעיקר את המרכז הרפואי "זבולון" של קופת חולים כללית ומכון מור) וכן "ביאליק סיטי" ובית משפט השלום קריות, המאכלסים בין היתר סניף גדול מרשת הולמס פלייס, סניפי בנק רבים, מרפאות, בתי ספר אקסטרניים ומכוני קוסמטיקה ואסתטיקה רבים.