כדוריד: אחרי שבעה מחזורים, במכבי קרית מוצקין שוקלים לשחרר את מרקו טריניניץ', אחד משלושת הזרים הסרבים, ולהביא במקומו שחקן זר אחר.
מרקו טריניניץ' | צילום: נחום סגלמרקו טריניניץ' | צילום: נחום סגל
מרקו טריניניץ' | צילום: נחום סגל
ההחלטה התגבשת בקרב ההנהלה, בשיתוף המאמן ניר חלימה, לנוכח חוסר שביעות הרצון מתרומתו של טריניניץ' למערך ההגנתי של הקבוצה. הנושא עלה על הפרק כמה דקות לאחר משחק ההפסד של הקבוצה 34:30 בבית לאלופה הפועל אשדוד.
טריניניץ' אמנם הבקיע שישה שערים במשחק, אך המשיך לאכזב בתרומתו למשחק ההגנה, מה שלא נעלם מעיני אנשי הצוות המקצועי במשחקים מאז פתיחת העונה, ולא מן הנמנע שבקבוצה ישקלו להחליפו.
במשחק ההפסד לאשדוד, למרות הבדלי האיכויות בין השתיים, לא נפלה מוצקין מהיריבה האורחת מהדרום, שירדה להפסקה ביתרון של 18:14. בחצי השני עוד ניסתה מוצקין לקזז את ההפרש וצימקה עד ל-25:23, אך אשדוד שוב ברחה ל-31:26, וסגרה עניין 34:30 בסיום.
עוד הבקיעו למוצקין: סרגיי נוסקוב 9, אלכס בוסיץ 8, פיליפ ליאוביץ' 4, ברק עמר, אריה אוחיון ואופק טורג'מן 1 כ"א.
שלושה ימים קודם לכן נוצחה מוצקין 31:29 בחוץ על ידי רמת השרון. הרבו למוצקין: בוסיץ' 10, נוסקוב וטריניניץ' 4 כ"א, עמר וטורג'מן 3 כ"א.
ההפסד לאשדוד היה הפסדה הרביעי ברציפות של מוצקין אחרי פתיחת עונה מוצלחת של שלושה ניצחונות, שהורידו אותה עד למקום השביעי בטבלה. היום תצא מוצקין למשחק חוץ מול מ.כ באר שבע, שהפתיע במחזור האחרון בניצחון חוץ על מכבי ראשל"צ.
● מכבי הקרייתים (ליגה ארצית): הקבוצה גברה 29:36 בחוץ על הפועל קרית אונו (2), והשלימה ניצחון שני ברציפות בליגה.