הפועל עפולה בכדורסל ממשיכה להסב נחת לאוהדי הספורט בעיר ובמיוחד לראש העיר אבי אלקבץ וסגנו חביב פרץ, בניגוד למה שקורה בקבוצת הכדורגל. הערב באולמה הביתי ניצחה עפולה את מכבי 'טופ סקיי ליין' קריית מוצקין בתוצאה 76:91 ושמרה על מאזן מושלם.
ניר קפלן ועוזרו אלון מרלי (צילום: דוברות הפועל עפולה)ניר קפלן ועוזרו אלון מרלי (צילום: דוברות הפועל עפולה)
ניר קפלן ועוזרו אלון מרלי (צילום: דוברות הפועל עפולה)
המשחק הערב היה פיקנטי במיוחד כי הוא היה גם דו קרב ישיר בין מאמן עפולה הנוכחי ניר קפלן למאמן עפולה בעבר והיום מאמן מוצקין רועי פרל - בן העיר שגדל במועדון.
העפולאים, שהצהירו כי הם רוצים לעלות ליגה העונה, הציגו משחק טוב מאוד, כשבמחצית השנייה שחקניו של קפלן התעלו על עצמם במשחק קולח, קצבי ומהנה. הניצחון של עפולה היה הצהרה ברורה לכל הליגה - שלא יהיה פשוט העונה לעצור את רכבת העמק.
בשורות עפולה להט לייסדריוס דאן שקלע 27 נקודות וגם היה מצטיין המשחק. אוהדי עפולה שהגיעו למשחק נהנו ממשחק כדורסל טוב וכפי שהדברים נראים כרגע הולך להיות להם חורף חם מאוד.
בסיום המשחק מאמן מוצקין רועי פרל לא לחץ את ידו של מאמן עפולה ניר קפלן. עדים למתרחש סיפרו כי פרל התעלם בהפגנתיות ממאמן עפולה. הסיבה, כך סיפר גורם בעפולה, היא שפרל לא אהב את פסק הזמן שלקח קפלן 40 שניות לסיום המשחק, כשהתוצאה כבר היתה ידועה
מאמן עפולה ניר קפלן בתגובה לתקרית: "אני מתעסק רק בכדורסל".
על המשחק אמר קפלן: "מרוצה מאוד מאיך שהקבוצה שיחקה. עמדנו במפתחות שלנו בצורה מושלמת. לכל שחקן היו את הדקות שלו. גם הצעירים עשו עבודה מצוינת".
ביום חמישי הבא תצא הקבוצה למשחק חוץ ביבנה.