מאמן נבחרת קפריסין רן בן שמעון, קפטן הפועל חיפה, עדן בן בסט והבעלים של מתחם גולאסו, עידו שטראוס מקימים בית ספר לכדורגל לכל הגילאים בקרית ים, ומבטיחים לנו חווית כדורגל ערכית ואמיתית לילדים.
רן בן שמעון, עדן בן בסט ועידו שטראוס. יח"צרן בן שמעון, עדן בן בסט ועידו שטראוס. יח"צ
רן בן שמעון, עדן בן בסט ועידו שטראוס. יח"צ
.
חינוך, ערכים וכדורגל. האקדמיה לכדורגל הפועל קרית ים חינוך, ערכים וכדורגל. האקדמיה לכדורגל הפועל קרית ים
חינוך, ערכים וכדורגל. האקדמיה לכדורגל הפועל קרית ים
מי שעוקב אחרי הפעילות במתחם הגולאסו רואה ומבין כי ילדי הצפון ובפרט ילדי קרית ים הפכו את המתחם לבית. כל האזור נולד מחדש. זה התחיל בגולאסו, ממשיך באצטדיון העירוני, בחיבור הטיילת החדשה לבין חוף הבתולה וכבישים חדשים שהופכים את כל המתחם לקריית הספורט המקצועית ביותר של אזור הצפון.
"הרגשנו מחסור באקדמיה לכדורגל אמיתית, כזו שיכולה לתת מענה רחב לאחר שעות בית הספר ועד שעות הערב ותכלול בה תזונה נכונה, עזרה בלימודים, אימוני העשרה ואימוני כדורגל", אומר שטראוס.
האקדמיה לכדורגל הפועל קרית ים. יח"צהאקדמיה לכדורגל הפועל קרית ים. יח"צ
האקדמיה לכדורגל הפועל קרית ים. יח"צ
.
האקדמיה לכדורגל הפועל קרית ים. יח"צהאקדמיה לכדורגל הפועל קרית ים. יח"צ
האקדמיה לכדורגל הפועל קרית ים. יח"צ
החזון של המועדון הוא להקים מחלקת נוער מלאה מגיל 4 ועד קבוצת הנוער כולל, ללא קבוצת בוגרים. השנה יינתן מענה רחב לבית ספר לכדורגל החל מגיל 4 ועד קבוצות טרומים א', ב', ג' כקבוצות ליגה. החל משנה הבאה, יחד עם האצטדיון העירוני החדש, שיהיה מוכן בעוד מספר חודשים, יחברו אליו גם קבוצות הליגה, ילדים, נערים ונוער.
אין ספק ששלושת המייסדים של האקדמיה יוצרים כאן משהו מיוחד ומציבים סטנדרטים אחרים ממה שהכרנו עד היום באזור. זה מתחיל במתקנים המקצועיים שישמשו את המחנה, ב-8 מגרשי אימונים בטופ לבל של הכדורגל הישראלי, סטודיו, חדר כושר, חדרי הלבשה ומקלחות.
"הכדורגל זה בלב, בקרביים, ברגע שנעשתה אלינו הפנייה, הרגשתי שזה הזמן שלי מעבר להיותי מאמן כדורגל, לתת לילדים שלנו את הכלים הטובים ביותר להצליח", אומר רן בן שמעון.
רן בן שמעון ועדן בן בסט. יח"צרן בן שמעון ועדן בן בסט. יח"צ
רן בן שמעון ועדן בן בסט. יח"צ
השלושה מספרים שהערך המוסף יהיה בעבודה צמודה ומחבקת לא רק עם ילדי המחלקה, אלא גם עם הוריהם. "נקיים המון אסיפות הורים בנושאים שונים בהם נפרוס בפני ההורים המון כלים שיעזרו להם לקדם את ילדם מבחינה ערכית בנוסף לפן המקצועי", מוסיף עדן בן בסט, שחקן נבחרת ישראל לשעבר וסגן מלך שערי הליגה הצרפתית.
כבר היום מאות ילדים בכל הגילאים פוקדים את הגולאסו בשלל פעילויות ולקבל על מגרש אחד את רן בן שמעון ועדן בן בסט תהיה חוויה בלתי נשכחת לילדי הצפון.
"אנחנו רוצים להזמין את כולם ב-25/7 החל מהשעה 17:00 להפנינג כדורגל ועמדות רישום במתחם גולאסו. נספר על המחלקה, נספר על החזון, נקיים תחרויות, נקיים אסיפה עם ההורים ונמיין את הילדים לפי גילאים במגרשים. הכניסה חופשית החל מהשעה 17:00", אומר עידו שטראוס.
אנחנו נהיה שם. ואתם?