מכבי צור שלום נעצרה בבית שאן. לאחר חמישה משחקים רצופים ללא הפסד, נוצחה צור שלום 1:0 בחוץ על ידי הפועל בית שאן, משער שספגה תשע דקות לסיום.
קראו עוד ב-mynet: מכבי צור שלום ממשיכה להתפרק כל הסיפורים גם בסלולרי: הורידו את האפליקציה החדשה של mynet
חמש דקות לסיום הבקיע מנשה זלקא שער שוויון, שנפסל בטענת נבדל. למרות ההפסד, נותרה צור שלום במקום ה-14 (המוביל למבחנים), בפער של נקודה מבית"ר נהריה שמתחת לקו האדום.
המאמן קובי דנינו: "תוצאת תיקו היתה בהחלט משקפת. זה היה משחק של 0:0 עם מצבים לשתי הקבוצות. חמש דקות לסיום הבקענו שער חוקי למהדרין, שנפסל בטענת נבדל שלא היה. אנחנו מצלמים את כל המשחקים שלנו, ויש לנו תיעוד שמוכיח בוודאות שלא היה נבדל. זה פשוט הזוי, וגם אנשי בית שאן הודו בסיום שקיבלו מהקוון מתנה".
על קטיעת רצף המשחקים ללא הפסד אמר: "נכון שהתוצאה קצת פגעה לנו ברצף שיצרנו, אבל יש תחושה של טעם טוב בגלל היכולת שהצגנו, שמהווה סוג של המשכיות. אמרתי לפני כחודש שמשחקי הבית הם אלה שיקבעו אם נשאר בליגה, ולשמחתנו המצב בתחתית הליגה נותר כמו שהוא, ללא שינוי, ונוכל לקחת את הנקודות במקום אחר".
בצור שלום ציינו, כי בכוונתם לשלוח את צילום האירוע של כיבוש השער לאיגוד השופטים.
"אנחנו לא מחפשים שיחזירו לנו את הנקודה, כי אין לזה תקדים", אמר דנינו. "אבל חשוב שבאיגוד יידעו לטפל בנושא ולמצות את העניין עם אותו קוון".