ועדת ליגה וגביע של האיגוד החליטה להעמיד לדין משמעתי את מכבי מוצקין בגין אי הופעתה למשחק באשדוד במסגרת רבע גמר גביע איגוד השופטים. מוצקין לא הופיעה חרף העובדה שהנחיות פיקוד העורף אישרו לקיים את המשחק.
קראו עוד ב-mynet: כדוריד: האבא ניצח את הקבוצה של בתו כל הסיפורים גם בסלולרי: הורידו את האפליקציה החדשה של mynet
אנשי הוועדה ציינו כי מוצקין פנתה יום קודם לכן וביקשה מהוועדה להעתיק את המשחק לאולם חלופי במרכז הארץ, אולם לאור הנחיות של פיקוד העורף שאין מניעה לקיים את המשחק עד 500 איש במרחב סגור, החליטה הועדה לקיים את המשחק באשדוד במועדו. בוועדה ציינו את העובדה שכמה ימים קודם התקיים במסגרת הסיבוב הראשון משחק באשדוד בין הקבוצה המקומית לאס"א ת"א.
יו"ר מוצקין, פיני ליבוביץ', אמר בתגובה כי ההחלטה להעמיד את קבוצתו לדין תמוהה בעיניו, והוסיף: "כל חברי ועדת ליגה וגביע ששוחחתי איתם, הבינו את ההחלטה שלנו שלא להופיע, ומרוח הדברים שדיברו איתי, הם נתנו לי להבין שהחשש שבגללו לא הופענו היה מוצדק. הבעייה שההחלטה שלהם היתה שונה לחלוטין ובניגוד למה שהם שידרו לי. איני מערער על פסיקת ההפסד הטכני שספגנו, אבל אני מתרעם על ההעמדה לוועדת משמעת".
מסתמן כי הקבוצה תפתח את העונה ב-19 בספטמבר ללא שחקנים זרים. לאחרונה התנהל מו"מ להחזרתו של הזר הסרבי וליקו מילוסביץ', אלא שזה דרש תוספת לשכרו מהעונה שעברה, ולכן אפסו הסיכויים לצרפו. השחקן עצמו ביקש אישור להיבחן באחת הקבוצות בליגה הראשונה בשבדיה.
ליבוביץ': "אנחנו מחפשים דרכים לגייס כספים כדי לצרף שחקן זר אחד לפחות".
קבוצת הנוער של מוצקין, שירדה בסיום העונה שעברה לליגה הארצית, עברה באופן רשמי לניהולה של רשת המתנ"סים המקומית, ותהיה באחריותו של אבי בלטיטר, מנהל בית הספר לכדוריד. ההחלטה היא חלק מהמדיניות לשלב את קבוצות הנוער יחד עם כל שאר קבוצות המחלקה, כפי שנעשה גם בענף הכדורסל בעיר.