שמאי מקרקעין בחיפה והקריות נדרש לשליטה מלאה בכל השינויים שהעיר והסביבה עוברתבתקופה האחרונה. שינויים תכנוניים וכלכליים שונים, יש בהם בכדי להשפיע על המרקם הכלכלי של האזור ועל שווי דירות, בתים או נכסי מקרקעין מסחריים.
בנוסף, שמאי מקרקעין בחיפה והקריות נדרש להיות בקיא ב 12 המתחמים במסגרת "פינוי בינוי" המוכרזים על ידי הממשלה. מתחמי התחדשות עירונית מצויים בשכונות כמו: קריית אליעזר, קריית אליהו, קריית חיים מערבית ושכונת החוף.
תרשים מתחמי פינוי בינוי בחיפה (מסומן בכתום)תרשים מתחמי פינוי בינוי בחיפה (מסומן בכתום)
תרשים מתחמי פינוי בינוי בחיפה (מסומן בכתום)
(תרשים מתחמי פינוי בינוי בחיפה (מסומן בכתום))
שמאי מקרקעין בהיותו מבצע הערכת שווי דירה, בית או נכס מסחרי, נדרש להתייחס בניתוחיו לפרויקטים על פי מפה זו ולהסיק מכך את ההשפעות החיוביות והשליליות על שווי המקרקעין במתחמים אלו ובסביבתם.
רבים שואלים, עד כמה תורם פרויקט בינוי בינויי לשווי הדירות בסביבה. מצד אחד, פרויקט פינוי בינוי יכול לתרום לשווי הדירות בסביבה, בזכות חידוש התשתיות הקיימות והפיתוח הסביבתי. ומצד שני, ריבוי דירות (צפיפות), הצללה ועומס על התשתיות יכול לרום לירידת שווי דירה בסביבה.
רשימת מתחמי הפינוי בינוי בחיפה (מאת האתר המכוון של הוועדה המקומית)רשימת מתחמי הפינוי בינוי בחיפה (מאת האתר המכוון של הוועדה המקומית)
רשימת מתחמי הפינוי בינוי בחיפה (מאת האתר המכוון של הוועדה המקומית)
(רשימת מתחמי הפינוי בינוי בחיפה (מאת האתר המכוון של הוועדה המקומית))
שמאי מקרקעין בחיפה והקריות צריך להכיר על בצורה מעמיקה ביותר את תכנית המתאר החדשה, שמספרה חפ/2000. תכנית המתאר קובעת כי יש לשלב שימושים תעשייה מסחר ותיירות עם שימושים של מגורים.
על פי מחקרים שנעשו בעולם, הוכח, כי שימושי מגורים תורמים להתפתחות כלכלית של אזורי העיר השונים.
חלק מתשריט התוכניתחלק מתשריט התוכנית
חלק מתשריט התוכנית
(חלק מתשריט התוכנית)
תחבורה
לרוב, הדבר המשפיע ביותר על שווי דירה, או כל נכס מקרקעין אחר, זה הלוקיישן והנגישות. שמאי מקרקעין בחיפה והקריות נדרש לקחת בחשבון תכנון עתידי של מערכות הסעת ההמונים הציבוריות.
בתחום שמאות המקרקעין קיימת התייחסות מיוחדת להשפעת הנגישות על שווי הדירות, הבתים, החנויות, המשרדים ועוד.
על פי התכנית החדשה לחיפה, העיר תונגש במגוון סוגי התחבורה, כגון: רכבת, רכבת פרברית, כרמלית, מסלולים ומנהרות המיועדים לתחבורה ציבורית, רכבל, מסלולי כבישים רבי קיבולת ועוד.
צירי התחבורה החדשים והמחודשים עתידים להשפיע בצורות שונות על שווי הדירות, המשרדים וכלל נכסי המקרקעין הנמצאים בסביבה.
בבואכם לבצע פעולה בנדל"ן בחיפה והקריות, הנכם נדרשים לקבל התייחסות מעמיקה לתמורות הצפויות משמאי מקרקעין מומחה והמתמחה בחיפה והקריות.
חלק מתשריט צירי התחבורה ומערכת הסעת המונים בחיפהחלק מתשריט צירי התחבורה ומערכת הסעת המונים בחיפה
חלק מתשריט צירי התחבורה ומערכת הסעת המונים בחיפה
(חלק מתשריט צירי התחבורה ומערכת הסעת המונים בחיפה)
לכתבה המלאה לחצו כאן.
טרם ביצוע עסקה בחיפה והקריות, אתם מוזמנים להתקשר, לדבר ולקבל ייעוץ חינם שייתן לכם את כל הביטחון בביצוע העסקה.
אליהו פז, יח"צאליהו פז, יח"צ
אליהו פז, יח"צ
(אליהו פז, יח"צ)
משרד פז שמאות מקרקעין מעסיק שמאי מקרקעין עם ניסיון של עשרות שנים הבקיאים במגוון תחומי שמאות המקרקעין. למשרד הכרות רבה עם אזור חיפה והקריות. ידוע, כי בעסקת מקרקעין רב הנסתר על הגלוי , ולכן, אתם מוזמנים לפנות לייעוץ חינם בכל סוגיה.
פז שמאות מקרקעין. טלפון: 2698*. אתר: https://shamay-mekarkein.com.