חופשה בחו"ל, לרוב, מרגיעה יחסים מתוחים בין בני זוג. אבל לבני זוג צעירים מנהריה, החופשה רק החריפה את המתחים. מכתב אישום שהגישה מפקחת עו"ד אורטל בן שמואל מלשכת התביעות זבולון נגד הבעל (25) לבית משפט השלום בקריות, עולה כי הנאשם והמתלוננת נשואים מספר שנים ויש להם ילד משותף. ב-7 ביוני השנה שבו מחופשה בחו"ל.
1 צפייה בגלריה
תקיפה
תקיפה
הבעל איים שיהרוג אותה ליד השוטרים
(צילום: אילוסטרציה: Shutterstock)
בנסיעתם הביתה, ברכב של חבריהם המשותפים, הנאשם ניסה לתקוף את אשתו כשהניף ידו לעברה ואף פתח את דלת הרכב, אך החבר שהיה ברכב מנע זאת ממנו.
באותו יום, לאחר ששבו מבית הוריו של הנאשם, הוא ביקש לתת לבנם התינוק מטרנה, בעוד שאשתו ביקשה להיניק אותו. הוא בעט בה ברגלו, ניסה לתקוף אותה ואף השליך לעברה כלי חרסינה שהתנפץ. כתוצאה מהתקיפה נשברה לה הציפורן.
באותן נסיבות איים בפגיעה בגופה, חייה, חירותה, באומרו כי כדאי לה לעוף מהבית, ולאחר שהודיעה לו כי התקשרה למשטרה, איים שיהרוג אותה ליד השוטרים. הוא לקח את התינוק ויצא מהבית כדי להפחידה.
בתחנת נהריה החתימו אותו על כתב ערובה האוסר עליו ליצור קשר עם אשתו או להגיע לדירה. שעה מאוחר יותר, בשעה 02.00, הפר את ההוראה
בכך לא תמו אירועי אותו יום: הנאשם הובא לתחנת נהריה קצת אחרי חצות, שם החתימו אותו על כתב ערובה האוסר עליו ליצור קשר עם אשתו או להגיע לדירה. שעה מאוחר יותר, בשעה 02.00, הפר את ההוראה החוקית - הגיע לדירה והשליך את בגדי אשתו לפיר המעלית.
שוטר שהגיע לבית הוריו של הנאשם, לשם הוא הלך, ביקש ממנו להתלוות אליו לתחנה. בתגובה, בעט בו הנאשם ברגלו, תוך שהוא מסרב למסור לו את הפלאפון, באומרו "אין פלאפון יא בן זונה".
כתב האישום כולל חמישה סעיפים: איומים, ניסיון לתקיפה סתם, הפרת הוראה חוקית, תקיפה הגורמת לחבלה של ממש והפרעה לשוטר במילוי תפקידו.
פורסם לראשונה: 08:04, 14.10.21