רינת אלבז, אמו של מתן לוי (20) שנורה למוות אמש (ראשון) בקרית אתא, נפרדה ממנו בפוסט כואב: "מתן אמא נשמה שלי חיים שלי כל העולם שלי אני לא מעכלת לא רוצה לעכל איך חיים ככה מאיפה זה בא עלינו מתן אבא מה יהיה איתי? תמיד אמרתי לך אם יקרה לך משהו אין לי חיים אני יחייה חיים מתים בלי תוכן מתן יכולים לשפוט אותי אבל רק 1 יכול לדון אותי.
מתן לוי ז"ל ואמו רינת אלבזמתן לוי ז"ל ואמו רינת אלבז
מתן לוי ז"ל ואמו רינת אלבז
(צילום: מתוך הפייסבוק)
"מתן ייריות קבלת אמלההההה רצח מזעזע ככה איחלתי שתסיים את החיים שלך? מתןןןןןן כמה פחדתי שמרתי כמה חפרתי לך מהפחד שתגדלו בשקט. מתןןןן אני לא יודעת מה היה שם, אבל מה כבר משנה הלכת לי אני חושבת זה סיוט אני כותבת ולא מוצאת מילים הכל הזיה רוצה לקום מהחלום הזה ולדעת שצחקו עליי. מתן איך עזבת אותי פתאום . והשארת אותי חנוקה מדמעות ואני יהיה לך עד יומי האחרון.
"מתן בבקשה חזורררר חזור הביתה מתןןןן אמא בבקשה תעזרי לי מתחננת מתחננת בבקשה תחזור מתןןןןןןן לא רוצה להפסיק לכתוב מתן יושבת מחכה שתפתח את הדלת ותיכנס מתן עכשיו כולם יבואו לחתונה שלך 20 נקטפת לי ים תוכניות ומה מתןןן איך ממשיכים הלאה מאיפה הכוח הזה מתני אמא בבקשה תצחק עלינו ותגיד אני פההההההההה מתן מתן מתןןןןןן מה יהיה עכשיו ומעכשיו אבא תעיר אותי מהסיוט הזה אבא לא רוצה מילים לא רוצה חיבוקים רוצה אותו בחזרה .
מתן לוי ז"למתן לוי ז"ל
מתן לוי ז"ל
(צילום: מתוך הפייסבוק)
"אבא בבקשה ממך שמע אותי אין לי אוויר אין לי כוחות רוצה לקום מהחלום הזה בבקשה לא רוצה לראות או לשמוע ובטח לכתוב כלום כי זה כלום מתן אמא אוהבת ותאהב כל החיים החיים לא היו חיים בלעדיך השארת צער עמוק שלא יגליד לעולם מתן אני מחכה לך שתיכנס אמאאאאאא"
מתן לוי ז"ל ואמו רינת אלבזמתן לוי ז"ל ואמו רינת אלבז
"נשמה של אמא". מתן ז"ל ואמו רינת
(צילום: מתוך הפייסבוק)
גם חברו, אביהו דבוש, כתב: "אני פשוט לא מאמין, לפני יומיים אמרת לי, אביהו, אני רוצה שתבנה לי בית ליד אמא שלי, אמרתי לך 'אחי, עוד שבוע אני יבוא, מתן, אח קטן, תנוח על משכבך, פרח שנקטף, תהיה נשמתך בגן עדן".
פרסום ראשוני: 11:34 , 18.05.20