עורב תקף השבוע ילד בן 11 בגן משחקים בקרית שמואל, וניקר את ראשו כשניסה להימלט מהמקום.
צילום: ShutterStockצילום: ShutterStock
צילום: ShutterStock
(צילום: ShutterStock)
"בני יצא אחר הצהריים עם חבריו לפעילות בקריה ליד גן המשחקים 'אור החיים', סיפרה אמו, "והעורב תקף אותם. הם לא עשו לו כלום, וכלל לא נכנסו לפארק. כולם רצו מבוהלים משם. זה קרה פעם נוספת למחרת. למרבה המזל, אף אחד לא נפגע".
כעבור יום המצב החמיר, סיפרה. "בני עבר שוב ליד גן המשחקים, והפעם היה לבד. העורב עף אליו והחל לנקר אותו. הוא התחיל לברוח, והעורב אחריו, ממשיך לנקר אותו. הוא פחד ורץ לכיוון בניין קרוב, אך העורב המשיך לרדוף אחריו.
"אחד הדיירים פתח את הדלת והכניס את בני לביתו, ומשם הוא התקשר אלי. כשנפגשנו, בדקתי את הראש שלו. היתה לו נפיחות, אבל לא ירד דם". הילד לא נזקק לטיפול רפואי.
האם פנתה לעירייה. "ביום שישי הגיע לגן מפקח מטעם העירייה. באותו יום העורב כבר לא תקף, אולי בגלל שהיינו בקבוצה. הוא אמר שאם העורב יתקוף, נפנה אליהם והם ינסו לטפל בבעיה".
מעיריית חיפה נמסר: "תקיפות עורבים בעונה זאת הם לרוב עורבים בוגרים השומרים על גוזליהם. מפקח השירות הווטרינרי יצא למקום פעמיים ונפגש עם הילד והוריו.
"במשך כל זמן שהות המפקח במקום לא אותר גוזל ולא נצפו כל תקיפות של עורבים. ההורים והילד הונחו כיצד לנהוג על מנת להימנע מתקיפות חוזרות. מאז לא התקבלו בעירייה כל דיווחים נוספים על תקיפות עורבים במקום".