תושב האזור טען בפני אשתו שהוא נאלץ לעזוב את הבית כדי לקחת חלק בפעילויות מבצעיות שונות במסגרת שירותו הצבאי, כשבפועל יצא לסיבובי קניות ובילויים עם המאהבת שלו – פקודה שלו הצעירה ממנו ב-20 שנה.
הכל התחיל מאמצעי מניעה בתא הכפפות.  צילום המחשה: שאטרסטוקהכל התחיל מאמצעי מניעה בתא הכפפות.  צילום המחשה: שאטרסטוק
הכל התחיל מאמצעי מניעה בתא הכפפות. צילום המחשה: שאטרסטוק
(הכל התחיל מאמצעי מניעה בתא הכפפות. צילום המחשה: שאטרסטוק)
אחרי שנודעו לאשתו הפרטים המלאים היא החליטה לפנות לעו"ד הלנה שמחי ולהגיש תביעה לבית הדין הרבני.
על פי כתב התביעה הבעל, איש צבא קבע ביחידה קרבית, טען לאורך השנים שהוא נעדר מביתו בשל פעילות מבצעית סודית. החשד של האישה התעורר לראשונה אחרי שגילתה חבילת קונדומים בתא הכפפות במכונית שלו.
היא שכרה חוקר פרטי שהתחקה אחר מעשי בעלה, והוא הצליח לעתד כיצד הוא מקיים מערכת יחסים סודית עם פקודה שלו הצעירה ממנו ב-20 שנה.
במהלך החודש שבו עקב החוקר הפרטי אחר הבעל הוא הצליח לתעד את השניים יוצאים לנופש בחו"ל, מבלים במסעדות יוקרה, בצימרים ובאטרקציות תיירותיות, מקיימים שיחות ערות בטלפונים חליפיים ומוציאים כספים על בילויים שעלותם הכוללת נאמדה בעשרות אלפי שקלים.
האישה פנתה לעו"ד שמחי וזו הגישה בשמה תביעה לגט ולתשלום כתובה לבית הדין הרבני, במסגרתה ביקשה כי הדיינים יורו לבעל לחשוף בפני האישה את תדפיסי הבנק ואת פירוט כרטיסי האשראי שלו מחשבונות הבנק הפרטיים אותם ניהל, ושאותם איתר החוקר הפרטי בחקירתו.
מהתדפיסים עלה כי הבעל הוציא למעלה מ-300 אלף שקל ממשכורתו לאורך השנים על מתנות ובילויים עם המאהבת. על כן ביקשה האישה כי חלק זה יוחסר מחלקו ברכוש המשותף ויועבר לה.
עו"ד שמחי. צילום: סם יצחקובעו"ד שמחי. צילום: סם יצחקוב
עו"ד שמחי. צילום: סם יצחקוב
(עו"ד שמחי. צילום: סם יצחקוב)
בימים אלה, ולאחר שנערך גישור בין באי הכוח הצדדים, הגיעו השניים להסכמות לפיהן דירת בני הזוג, ששוויה נאמד ב-2.5 מיליון שקל, תועבר במלואה לרשות האישה והגבר ייתן לה גט מיידי.