העונה החמה כבר כאן ואנו מצננים את גופנו מהחום הגדול ובורחים אל חדר האמבטיה וכך מוצאים עצמנו מבלים זמן רב (כפול מאשר בחורף) תחת המים הזורמים. זה הזמן המתאים ביותר לרענן את חדרי האמבטיה, לעדכן את הנראות שיהיו יותר מעוצבים ומזמינים לשהייה ולהוסיף אסתטיקה ויופי למקום המפנק ביותר בבית.
batio. צילום: עודד סמדרbatio. צילום: עודד סמדר
batio. צילום: עודד סמדר
(batio. צילום: עודד סמדר)
רונית טל, המעצבת הראשית של Batio מבית רהיטי דורון מציגה את הטרנדים, המגמות והחידושים בצבעוניות של חדרי האמבטיה לקיץ 2018. רונית אומרת כי "הצבעים שישלטו בקיץ הנוכחי, בעיצוב ארונות האמבטיה הם: בטון וחציל לצד צבעי הקרם וגווני פודרה".
בטון בחדר הרחצה. ארון אמבטיה החל מ 600 שקלים. צילום: עודד סמדרבטון בחדר הרחצה. ארון אמבטיה החל מ 600 שקלים. צילום: עודד סמדר
בטון בחדר הרחצה. ארון אמבטיה החל מ 600 שקלים. צילום: עודד סמדר
(בטון בחדר הרחצה. ארון אמבטיה החל מ 600 שקלים. צילום: עודד סמדר)
בטון - הוא חומר אל זמני, תמיד היה ותמיד יהיה. הבטון מדבר עם כל הצבעים או האריחים בחדרי האמבטיה ומשתלב נפלא בכל עיצוב וצבע.
גוון חציל - צבע החציל מעניק נופך יוקרתי, מתוחכם ומסתורי עם אמירה קלה של תעוזה והוא מאד טרנדי ונבחר לצבע המוביל לקיץ הקרוב. צבע החציל משתלב נהדר עם גווני הצהוב, לבן ותכלת.
גוון הקרם או הפודרה – צבעים נעימים וזורמים המשדרים תחושת התכנסות ופינוק מגוון הצבעים הנוגעים ומשתלבים בקרם ובפודרה הוא רחב. לדוגמא- שילוב של וורוד וחום מתאים למעדיפים חדר רחצה במראה רומנטי עם נגיעה כפרית ״לייט״. גוון זה משתלב נהדר עם סקלת הצבעים החומים, הבז׳ על גווניו השונים, ובנפרד גם יכול להוסיף למגוון עם סקלת הירוקים בגבולות המנטה, ואף ניתן לשילוב רך ונעים עם גווני התכלת.
ארון רחצה עם שתי מגירות, החל מ 900 שקלים. צילום: עודד סמדרארון רחצה עם שתי מגירות, החל מ 900 שקלים. צילום: עודד סמדר
ארון רחצה עם שתי מגירות, החל מ 900 שקלים. צילום: עודד סמדר
(ארון רחצה עם שתי מגירות, החל מ 900 שקלים. צילום: עודד סמדר)
את קולקציית batio לקיץ 2018 ניתן למצוא בסניפים ברחבי הארץ ובאתר http://www.batio.co.il.