תחנת קורונה נוספת בקריות: כללית הפעילה באזור הקריון אתר נוסף עבור תושבי הקריות לביצוע בדיקות קורונה, במטרה להנגיש את הבדיקה לאיזורים השונים ולשפר את זמינותן. הבדיקה מותנית בקבלת הפניה מרופא, ובתיאום תור מראש.

מתחם הבדיקות בקרית ביאליקמתחם הבדיקות בקרית ביאליק
מתחם הבדיקות בקרית ביאליק
(צילום: דוברות הכללית)
נוכח העלייה הניכרת במקרי ההידבקות והצורך בביצוע בדיקות קורונה רבות, פעלה כללית להרחיב את היצע הבדיקות ולסייע בקיצור זמני ההמתנה, מניעת התקהלות באתרי הבדיקות ונגישות נוחה למבוטחיה בקריות השונות.
לשם כך, נפתח בשבוע שעבר אתר ייעודי למבוטחי כללית, נוסף על זה הפועל בלב הקריה- קרית אתא. האתר הנוסף ממוקם בחנות "מיד ליד" ברחבת החנייה של השופרסל בקריון. הקמתו התאפשרה בשיתוף עם עיריית קריית ביאליק ובסיועה.
מתחם לביצוע בדיקות קורונה ברחבת החנייה של שופרסל מתחם לביצוע בדיקות קורונה ברחבת החנייה של שופרסל
הדגימות משונעות לפענוח במעבדה בנשר
(צילום: דוד חורש)
תחנת הבדיקות החדשה נמצאת במקום בו הופעל בעבר אתר בדיקות קורונה שנסגר, כאשר הייתה ירידה ניכרת בביקוש. כאמור, בעקבות העלייה בתחלואה הוא נפתח מחדש ונערכות בו בדיקות על ידי צוותי כללית.
רונן נודלמן, מנהל כללית במחוז חיפה וגליל מערבי, ציין כי כללית מגיבה כל העת לצרכים המשתנים בתחום הקורונה. יתרן נוסף באתרים שלה הוא בכך שהדגימות משונעות לפענוח במעבדת הקורונה הפועלת בתוך המעבדה המחוזית של כללית בנשר, שבולטת בתוצאות באיכות גבוהה ובלוח זמנים קצר במיוחד עד לקבלת התשובה.
פרסום ראשוני: 16:59 , 20.07.20