צוות מרפאת כללית בקרית שמריהו, בניהולה של ד"ר יוליה ברונשטיין וצוות הפיזיותרפיה של כללית במחוז, בניהולו של אורי אתרוג, ערך אירוע הפעלה גופנית שנערך בגבעת הרקפות פארק הבנים, בהשתתפותם של קרוב ל-200 איש שבאו לקחת חלק בהפנינג ספורט מהנה ומלמד שערכה כללית בהקשר לשבוע הספורט העולמי.
שירז בן שחר , פיזיוטראפיסטית מהמכון של כללית במרפאת לב הקריה העבירה להורים ולילדים שלקחו בה חלק בהתלהבות פעילות עם גומיות וחבלים, והתנסות בהפעלה על ידי צלחות מעופפות.
אירוע בריאות בגבעת הרקפות. צילום: דוברות כללית מחוז חיפה - גליל מערביאירוע בריאות בגבעת הרקפות. צילום: דוברות כללית מחוז חיפה - גליל מערבי
אירוע בריאות בגבעת הרקפות. צילום: דוברות כללית מחוז חיפה - גליל מערבי
(אירוע בריאות בגבעת הרקפות. צילום: דוברות כללית מחוז חיפה - גליל מערבי)
מעבר להפעלה במקום, ביקש צוות כללית להעביר מסר בדבר החשיבות שבקיום פעילות גופנית משותפת, הורים וילדים במשחקים משותפים, גם בשגרת היומיום. כמו כן, נהנו המשתתפים מדוכן לסחיטת מיץ תפוזים, התנסות בחינם בעיסויים על ידי צוות כללית משלימה וניתנה הדרכה על משקפי שמש וספורט על ידי אופטיקה כהן, כולל שוברי מתנה למשקפי שמש לילדים.
בכללית מרחב חיפה - גליל מערבי לא רק מקדמים ספורט, אלא גם עושים ספורט. קבוצת עובדות בכירות של כללית בקריות השתתפו במירוץ לחיים להעצמה נשית שנערך בתל אביב. רופאות, אחיות ורוקחות מצוותי כללית בקריות החליטו לקחת חלק במירוץ לחיים להעצמה נשית שנערך בתל אביב ורצו לאורך 8 ק"מ בהנאה רבה. בין המשתתפות: ממרפאת קרית שמואל הגיעו ד"ר ליעד ורדי – מנהלת המרפאה וסופיה קוסטס -רוקחת אחראית במרפאה שלשתיהן הצטרפו בנותיהן, האחות מירי שכטר, ורד רביע מנהלת הסיעוד מהמרכז לרפואה יועצת לב הקריה, ד"ר ליהיא שפיר ממרפאת קרית ביאליק ומהנהלת מינהלת קריות בכללית ד"ר אהובית טלמור – מנהלת המינהלת ובלה שולמן- מנהלת הסיעוד.
מינהלת קריות במרתון ריצה. צילום: דוברות כללית מחוז חיפה - גליל מערבימינהלת קריות במרתון ריצה. צילום: דוברות כללית מחוז חיפה - גליל מערבי
מינהלת קריות במרתון ריצה. צילום: דוברות כללית מחוז חיפה - גליל מערבי
(מינהלת קריות במרתון ריצה. צילום: דוברות כללית מחוז חיפה - גליל מערבי)
הן ראו בהשתתפות בריצה דרך נוספת להעביר, בצד מסר ההעצמה הנשית גם את החשיבות וההנאה שיש בפעילות גופנית כגורם מקדם בריאות משמעותי.