פעילות ללא הפסקה: שנה מאז שנבחרה ל'נערת ישראל', בתחרות של שבועון "לאשה", מקדמת טלי קרסנופולסקי, בת 19 מנהריה, את הקריירה שלה בכל התחומים, במקביל לשירות הצבאי: היא מדגמנת, הופיעה על שערי מגזינים, משחקת טניס מקצועני, כשהיא מחזיקה בתואר אלופת ישראל, ולאחרונה אף החלה לאמן במרכז הטניס בנהריה.
2 צפייה בגלריה
טלי קרסנופולסקי
טלי קרסנופולסקי
במגרש הטניס. טלי קרסנופולסקי
(צילום: אלעד גרשגורן)
טלי, שגדלה בקרית מוצקין ומתגוררת בשנים האחרונות בנהריה, זכתה בתואר בשנה של קורונה, דבר שפגע בחלק מהפעילויות שהיו מתוכננות עבורה באותה שנה. בשיחה ל"ידיעות הצפון" סיפרה השבוע: "חלק מהפעילויות ומסע החשיפה שהיה מתוכנן לאותה שנה בוטלו בגלל הקורונה. למרות זאת, הפקתי מבחינתי את המקסימום: הופעתי בשני שערים וזכיתי לחשיפה מטורפת. היה קשה לקבל קמפיינים, כי זה דורש ימים שלמים והצבא לא מאשר לי להיעדר ימים שלמים, אלא לתחרויות ספורט, בשל מעמד של ספורטאית מצטיינת. בחודש האחרון, בזכות החשיפה שקיבלתי בנהריה, גם התחלתי לאמן במרכז הטניס.
2 צפייה בגלריה
טלי קרסנופולסקי
טלי קרסנופולסקי
חלק ממסע החשיפה בוטל. טלי קרסנופולסקי
(צילום: פרטי)
"הרבה אנשים שהכירו אותי בגלל התחרות רוצים להתאמן אצלי. בקרוב ארצה להתחיל לאמן באופן אישי שחקנים באזור המרכז, זה עוד דבר שאני רוצה לפתח".
בין קריירת ספורט לדוגמנות, מה את מקדמת?
"קשה לי יותר לדגמן, בגלל אילוצי זמן. אני מתחרה בתחרויות טניס וגם מאמנת. יש קושי לקדם קריירת דוגמנות בעת שירות צבאי, ואין ספק שאחרי שצבא, אקדיש לזה יותר".
ואחרי הצבא?
"אני רוצה ללמוד בקולג' בארה"ב, על מלגה של ספורטאית טניס. אני רוצה לעשות תואר בתחום התזונה ולהיות מאמנת כושר ותזונאית. ברור שאמשיך גם לשחק טניס וגם לדגמן. זה התכנון, אבל הלימודים מאוד חשובים לי".
שנת הקורונה מן הסתם קצת פגעה בשנת המלכות שלך.
"ניסיתי להפיק את המיטב ואמשיך לעשות את זה גם להבא. יש לי עוד שנה של שירות צבאי, ואני מנסה לשלב בין כל התחומים בהם אני עוסקת. אני כבר מתחילה כעת לבדוק קולג'ים בהם אוכל ללמוד".
ובתחום הזוגיות?
"אין חבר ואין כלום, משקיעה בעצמי".