תחרות מלכות היופי של שבועון לאישה: טלי קרנופולסקי בת 18 מנהריה היא "נערת ישראל".
3 צפייה בגלריה
מלכת היופי ונערת ישראל 2020
מלכת היופי ונערת ישראל 2020
מלכת היופי (מימין) ונערת ישראל 2020
(צילום: יובל חן)
טלי קרנופולסקי בת ה-18 מנהריה, שגדלה בקרית מוצקין, הוכרזה היום לנערת ישראל לשנת 2020, בתחרות מלכת היופי של ישראל ונערת ישראל של שבועות לאישה. היום, 13 ביולי, הוכרזו "מלכת היופי של ישראל" ו"נערת ישראל" לשנת 2020. על הזוכות הכריזה יו"ר חבר השופטים מרים נופך מוזס, העורכת האחראית של השבועון "לאשה".
3 צפייה בגלריה
טלי קרסנופולסקי
טלי קרסנופולסקי
טלי קרסנופולסקי
(צילום: פרטי)
תחרות "מלכת היופי של ישראל" הנערכת זאת השנה ה-71 מטעם השבועון "לאשה", יצאה לדרך בינואר, עם 12 מועמדות סופיות שנבחרו מבין אלפי בחורות שהשתתפו באודישנים, התחרות התנהלה בצל הקשיים והאתגרים הרבים שנוצרו בעקבות משבר הקורונה.
לשלב חצי הגמר העפילו ארבע מועמדות: טלי קרנופולסקי שנבחרה על ידי גולשי ynet, תהילה לוי, חן שאול ונועה תאומי שנבחרו על ידי חבר השופטים. הזוכות הן: תהילה לוי, בת 18 מיבנה היא "מלכת היופי של ישראל" 2020 וטלי קרנופולסקי בת 18 מנהריה היא "נערת ישראל" 2020.
3 צפייה בגלריה
טלי קרסנופולסקי
טלי קרסנופולסקי
טלי קרסנופולסקי
(צילום: פרטי)
מלכת היופי תזכה לייצג את ישראל בתחרות הבינלאומית "מיס יוניברס", שככל הנראה תיערך באופן שונה לאור המשבר העולמי.
טלי נולדה בבאר שבע, להורים שעלו מברה"מ לשעבר, משם עברו לקרית מוצקין ולפני 3 שנים עברו להתגורר בנהריה. טלי סיימה לאחרונה כיתה י"ב והיא ממתינה לגיוסה כספורטאית פעילה בצה"ל ועוסקת בדוגמנות. עד גיל 8 הספיקה לצבור 35 מדליות בתחום ההתעמלות אמנותית.
בגיל 8 היא החלה לשחק טניס בעקבות אחותה הגדולה ליאורה. כיום היא שחקנית טניס מקצועית המתחרה בתחרויות בינלאומיות ומדורגת במקום השלישי בארץ לגילה. היא נוסעת מדי יום מנהריה לאימונים בתל אביב. אביה רומן, עובד חברת חשמל וגלינה, מוכרת בחנות תכשיטי "רויאלטי", היא בת זקונים על כל המשתמע מכך.
אחיה בן ה-31 גר בקפריסין ועוסק בשוק ההון, ואחותה בת ה-26 גרה עדיין בבית. "אמא שלי רצתה עוד תינוקת ואני זכיתי", היא צוחקת, "הייתי הכי מפונקת". מפונקת הוא עניין יחסי, כשמדברים על משפחת קרסנופולסקי. רומן האב מאמין בחינוך קשוח למצוינות ומעריך ספורט תחרותי.
טלי, שסיימה את לימודיה במגמת סוציולוגיה ופסיכולוגיה בתיכון "עמל שחקים" בנהריה, היא שחקנית טניס שתתגייס השנה לצה"ל כספורטאית מצטיינת, ממוקמת כרגע במקום השלישי בארץ לקבוצת הגיל שלה".
אחותי הייתה מצטיינת בטניס מגיל צעיר", היא מספרת, "ואני נגררתי לכל האימונים שלה ובמקביל התאמנתי בהתעמלות אומנותית. בשלב מסוים אבא אמר לי שאני חייבת לבחור, כי יהיה לי קשה לעשות את שניהם. בחרתי בטניס".
כשאחותה פרשה מהספורט בגיל 16, עיקר תשומת הלב הופנה לקרסנופלוסקי הצעירה, כולל נסיעות ברחבי העולם לאימונים ותחרויות, השקעת כספים אדירה של המשפחה וכמובן ליווי צמוד מצד אביה."עד שמלאו לי 16, הוא ואני היינו מאוד בתוך זה.
אילו מחירים שילמת על הקריירה כספורטאית מקצועית?
"אין לי הרבה חברות וחברים, אין לי מעגל חברתי גדול. יש לי כמה חברות שמבינות שהן צריכות להתאים את עצמן ללו"ז שלי ולא להפך, כי אני הרבה יותר עמוסה. הן מבינות אותי ובחרתי אותן בפינצטה. אבל זה לא תמיד קל. למשל, כל שנה נופלת תחרות מאוד חשובה על יום ההולדת של החברה הכי טובה שלי, וכבר כמה שנים ברציפות לא חגגתי איתה. זה הוביל לפיצוץ, היא ממש רבה איתי על זה, אבל גם היא מבינה שטניס זה לפני הכל ושנוכל להיפגש בזמנים אחרים".
וזוגיות?
"גם זה לא קל. היה לי רק חבר אחד והצלחנו להיות בקשר ארוך כי הוא קיבלת את הלו"ז שלי. הוא גם גר במרכז הארץ וישנתי אצלו הרבה, אז זה קירב בינינו, אבל בסופו של דבר נורא קשה למצוא בן זוג שיתמוך".
מה ספורטאית מצטיינת כמוך עושה בתחרות מלכת היופי?
"עד עכשיו כל החיים שלי היו סביב ספורט ורציתי לנסות דברים אחרים. הייתה לי שנה קשה, היו הרבה הפסדים ורציתי משהו חדש, לא להיות מאה אחוז בטניס".
איך הורייך קיבלו את ההחלטה להגיע לתחרות?
"אבא היה זה שהציע לי להגיש מועמדות והוא מאוד התרגש מזה. המשפחה תומכת בי לגמרי, גם אם זה מרחוק. הם בנהריה ואני גרה אצל הדוד שלי במרכז. לא קל לנו עם הנסיעות, לא ראיתי אותם כבר חודש". הבנתי שהם עבדו קשה כדי שתקבלי כל כך הרבה הצבעות באתר מלכות היופי. 
"הם עשו עבודה מטורפת סביב ההצבעה הזו, הפיצו את זה בכל קבוצה אפשרית וגרמו לאנשים להצביע. אבל שמי שדוחף הכי חזק זו דווקא אני. כשהגעתי לרביעיית הגמר, הם אמרו לי 'כל הכבוד', ואני אמרתי 'זה לא מספיק, אני רוצה יותר גבוה'".
איך תנצלי את שנת המלכות הקרובה?
"בגלל החיים העמוסים שניהלתי עד עכשיו, לא היה לי זמן להתנדב. בשנה הנוכחית אני מתכוונת לקדם זכויות של בעלי מוגבלויות וגם להתפתח בתחומים שמעניינים אותי באופן אישי, כמו כושר ותזונה. בטניס למדתי לקבוע לעצמי מטרות ולא לוותר, גם אם קצת קשה, אפשר להשיג הכל עם שמחה ואנרגיות וזה באמת משהו שאני רוצה להעביר לאחרים".
פרסום ראשוני: 15:13 , 13.07.20