דווקא בימי הקורונה הרשת מלאה בסרטונים שמראים את הצד המצחיק של החיים. יותר ויותר אנשים מבינים שזוהי דרך מעולה להעביר את ימי ההסתגרות בבית - קבלו כמה מהסרטונים של תושבי הקריות שיעבירו את הזמן בכיף.
1 צפייה בגלריה
אפליקציית טיק טוק
אפליקציית טיק טוק
מתוך סרטוני הרשת בקריות, טיק טוק
(צילום: shutterstock)
סער הן הרוש בן 34 מקרית אתא, אבא ל-2, נשוי לעמית ומייסד דף הפייסבוק 'אבא פגום': "אמנם אני דופק את הראש בקיר על בסיס קבוע, אבל אין ספק שהתקופה הזאת גם עשתה טוב לחיבור עם במשפחה".

הצלם יקיר ברבי (49) מקרית ביאליק מתגעגע למצלמה שלו. בינתיים, הוא משתעשע בהעלאת סרטונים בטיק טוק שגורפים אלפי צפיות, תגובות מרחבי העולם וגם עשרות חברים חדשים. למיינט קריות אמר: "מי שלא מסתדר לו בעין, שימשיך הלאה וימתין לסרטון הבא".

בקי מעוז, תושבת קרית ים, הפכה לכוכבת רשת: "כמות ההודעות שאני מקבלת היא מטורפת. אנשים כותבים לי שהם היו בדאון וכשצפו בסרטוני הטיק טוק, עלה להם מצב הרוח". צפו בחיקוי של מירי פסקל:

לידור אלדר (33), מפיקת האירועים ומורה לריקוד, תושבת קרית מוצקין: "אני מחכה כבר לחזור לרקוד באמת ולא רק בסרטונים".

יובל רז (16), תלמידת כיתה י' בתיכון אורט ביאליק: "סרטוני הטיקטוק מעבירים את הזמן ויוצרים פעילות חדשה במרחב האינטרנט, כזו שיכולה לקרות רק שם".

תכירו את קובי שטח, מנהל ליין בגושפנקה ובמועדון הנמלה שבמפרץ חיפה, שלאחר חודש של סגר עם הילדים החל לעשות סרטונים הומוריסטיים יחד עם אשתו ליעד.

פרסום ראשוני: 08:48 , 17.04.20