"לפני כחודשיים כולנו צפינו בראיון המצמרר של שירה איסקוב עם אילנה דיין ב'עובדה", אומר מוטי רייף, יזם ומפיק "שבוע האופנה קורנית תל אביב 2021": "שירה נכנסה ללב של כל אדם שפוי במדינה.
1 צפייה בגלריה
שירה איסקוב ומוטי רייף
שירה איסקוב ומוטי רייף
שירה איסקוב ומוטי רייף
(צילום מוטי רייף)
"בראיון המרגש והחושפני סיפרה שירה שהייתה לה שמלת סטרפלס שאהבה מאוד, ובעלה לא נתן לה ללבוש את השמלה וזרק אותה לפח.
"הסיפור, חייה של שירה, העביר בי צמרמורת. באותו הרגע ידעתי והחלטתי מיד, שבערב הגאלה של שבוע האופנה אנו רוצים שכ-15 מעצבי אופנה יעצבו שמלת סטרפלס ל- 15 נשים חזקות ומובילות אשר יצדיעו לה ויחזקו אותה ואת כל הנשים שסובלות מאלימות.
קראו גם:
"כולן יעלו על המסלול ויראו לעולם שאתן, הנשים, יכולות ללבוש מה שאתן רוצות, מתי שאתן רוצות, לאן שאתן רוצות, בלי שאף אחד יגיד לכן כלום. שירה אהובה, זאת תרומתי הקטנה עבורך ועבור כל הנשים באשר הן. אל תפחדו. אתן לא לבד.“
שירה איסקוב והנשים המובילות שיעלו על המסלול, ילבשו כל אחת שמלת סטרפלס בעיצובו של מעצב אופנה ישראלי.
בין המעצבים שהתגייסו לכבודה של שירה אסיקוב: ויוי בלאיש, אליאן סטולרו, אסיה, מאיה נגרי, אריאל טלודנו, ירדן מייפלד, שני צימרמן, ליהי הוד, מירה צבילינגר, טובה'לה, אלן לוקש, גליה להב, ליאורה טרגן, סבינה מוסייב, דנה הראל, לי גרבנאו ורונן חן ועוד.
כל שמלות הסטרפלס שיועצבו להצדעה לערב הגאלה, יוצעו למכירה בבוטיק של עמותת רוח נשית - כל ההכנסות יהיו לטובת העמותה הפועלת למען עצמאות כלכלית לנשים נפגעות אלימות. (דרך מנחם בגין 88 תל אביב).
"שבוע האופנה קורנית תל אביב 2021" בשיתוף רשת 13 וקורנית דיגיטל ישודר בטלוויזיה ברשת 13 ב-28.3.2021
פרסום ראשוני: 13:07 , 22.02.21