אלי דוקורסקי כבר לא לבד. דוד שמריהו, תושב העיר, הודיע כי בכוונתו להתמודד לראשות העיר בקרית ביאליק. "דודו הוא האיש שיביא את השינוי", אמרו השבוע תומכיו של שמריהו.
צילומים: דורון גולןצילומים: דורון גולן
צילומים: דורון גולן
(צילומים: דורון גולן)
עד היום היה נראה כי ראש עיריית קרית ביאליק, אלי דוקורסקי, יתמודד לבד לראשות העיר בקרית ביאליק. היו שטענו כי דוקורסקי הוא ראש עיר חזק, ולכן אף אחד לא רוצה להתמודד מולו. אך להפתעת תושבי העיר, השבוע נודע על מתמודד חדש במרוץ, דוד שמריהו.
שמריהו (44) נולד ומתגורר בקרית ביאליק. משפחתו ידועה בעיר ונמנית עם ותיקיה. הוא נשוי ואב לשני ילדים. עד לאחרונה הוא עבד כקבלן עצמאי ונתן שירותים לעירייה במחלקה לחזות העיר בעיריית קרית ביאליק. אולם לאחרונה, לאחר שהחליט להתמודד בבחירות, החליט לסיים את ההתקשרות עם העירייה לאחר כ-20 שנה, מהלך שהפתיע רבים.
לדברי יועץ התקשורת של שמריהו, גיל מילר, שמריהו סיים את תפקידו משום שהוא רוצה להיות פנוי לחלוטין להתמודדות בבחירות בצורה נקייה.
"שמריהו מעורב בפוליטיקה כבר הרבה שנים", אמר מילר. "הוא חבר מרכז ליכוד כ-20 שנה. הוא מכיר את העיר על כל רבדיה. הוא חושב שהוא יכול להביא שינוי ולהצעיר את האוכלוסייה המתגוררת בה. אנשים מתרגלים למשהו מסוים כמו ראש עיר, ודברים לא משתנים".
יש לו סיכוי מול דוקורסקי? "יכול להיות שעד היום לא התחרו מולו אנשים חזקים. נקווה שיישאר רענן. דודו הוא האיש שיביא את השינוי".
לדברי מילר, כבר בימים הקרובים יחל שמריהו את קמפיין הבחירות שלו, והוא צפוי להתמקד כולו במטרה זו.